Bývalý hokejista Jiří Tlustý žije s jednou z nejkrásnějších Češek. Takto božsky vypadá v plavkách

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jiří Tlustý
Zdroj: Benjamin Reed, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Čím to je, že sportovci se vždy ukáží s krásnou přítelkyní? Je to otázka sebevědomí nebo finančních prostředků? Pravděpodobně jsou pouze šťastlivci, kteří narazili na tu pravou a krásnou zároveň. Podívejte se na přítelkyni bývalého hokejisty Jiřího Tlustého.

Jiří Tlustý je bývalý český profesionální hokejový útočník, který hrál za klub Carolina Hurricanes v severoamerické NHL. Do života mu ovšem přišla nepříjemná událost, kvůli které musel kariéru ukončit.

Kráska na pláži

Jiřímu může kde kdo závidět. Po jeho boku se totiž objevuje partnerka Soňa, která má krásné tělo a nebojí se ho ukázat. Svůj instagramový profil plní příspěvky, ze kterých sledující valí oči.

Podívejte se, jakým snímkem se pochlubila před nedávnem. V období svátků si tato kráska, která bývá označovaná za jednu z nejkrásnějších Češek, vyrazila za sluncem. Pro odpočinek zvolila Dubaj. Do této destinace se teď lítá ve velkém, omezení tam totiž nejsou tak velká.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Soňa Matějková (@sona__matejkova)

Soňa se zpátky do České republiky velice těšila, protože se blížil čas Vánoc. K příspěvku dodala: „Poslední den na pláži, klidně bych tady ještě chvilku byla, ale už se těším i na vánoční Prahu, na náš stromek a na dárky a české jídlo.“

Rodinný život

Na dovolenou však nevyrazila sama. Společně s Jiřím na svět přivedli dceru Nelu, která na dovolenou vyrazila také. Soňa si u svého příspěvku povzdychla, protože nečekala, jak náročná dovolená s dítětem bude.

V Dubaji se vydali na známou Burj Khalifu. Malá Nela s rodiči cestuje už od malička, a pokud to tak půjde dál, bude se mít čím chlubit. Ne každé dítě se totiž podívá do takto luxusních destinací. Hned po dovolené zvládla rodinné focení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Soňa Matějková (@sona__matejkova)

Na fotkách se objevil i Marek Vašut, se kterým pak kráska sdílela i další snímky, které byly nafocené u koní. Malá dcera Nela letos oslaví druhé narozeniny. Soňa se pak v únoru vydala za lvy, ze kterých jde respekt. Snímek by se dal bez problému nazvat Kráska a zvíře.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články