Ben Affleck ukázal svůj motocykl Harley-Davidson za 30 tisíc dolarů. Na takovém stroji byste vyrazili na projížďku také

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Ben Affleck
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Milovníci motorek, pozor! I zahraniční hvězdy vlastní parádní stroje, na kterých si jezdí po sousedství. Občas na motorky vyrazí i se svými nejbližšími. Stejně tak jako Ben Affleck, který se projížděl s rodinným příslušníkem.

Ben Affleck je americký filmový herec, režisér a scénárista. Má za sebou léčbu závislosti na alkoholu, problémy s ní má ale i nadále. V minulosti se objevil ve filmech Zmizelá, Liga spravedlnosti a Trojí hranice.

Na motorce po sousedství

Ben Affleck byl před nedávnem spatřen na motorce, když se projížděl ve svém sousedství Brentwood. Herec na projížďku nevyrazil sám, doprovodil ho jeho syn Samuel, jenž ale ovšem na motorce ještě jezdit nemůže. Proto si vzal kolo.

Ben si na výjezd oblékl černou bundu a světlé džíny. K outfitu přidal tenisky a rukavice. Syn sladil oblečení s barvou svého kola. Modrá mikina, tmavé tepláky a rouška ukazuje, že se doopravdy jedná jen o projížďku po sousedství.

Ben Affleck a syn

Zdroj: Profimedia

Oba dva dbají na bezpečnost. Herec si nasadil helmu, aby byl na svém elektrickém motocyklu Harley Davidson za třicet tisíc dolarů v bezpečí. Musel také ubrat na rychlosti, protože syn Samuel by pravděpodobně motorce nestačil.

Tři potomci

Ben Affleck má tři děti s bývalou manželkou Jennifer Garner, která je americkou herečkou a filmovou producentkou. Ben a Jennifer spolu začali chodit v roce 2004. O rok později měli svatbu. Manželství se ale bohužel v roce 2018 rozpadlo.

Ben si později našel další partnerku Anu de Armas. Kubánská herečka však s hercem moc dlouho nezůstala. Dvaatřicetiletá herečka se s Benem rozešla kvůli místu bydliště. Ana nechtěla žít na plný úvazek v Los Angeles, které je Benovou domovskou základnou, především kvůli jeho dětem.

Ana je vášnivou cestovatelkou a chce v životě zažít spoustu dobrodružství. Když nepracuje, chce cestovat a nechce zůstávat v Los Angeles. Společně se potkali na natáčení filmu Deep Water, který by měl být uveden letos v létě.

Herec s dětmi tráví spoustu času a snad si v budoucnu najde partnerku, se kterou mu láska vydrží až do konce života.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články