Fotbalista Zlatan Ibrahimovič má auto, které jen tak neuvidíte. Podívejte se, jakou nabušenou károu jezdí

od František Olša
2 minuty čtení
Zlatan Ibrahimovič
Zdroj: ph.FAB / Shutterstock.com

Zlatan Ibrahimovič miluje Itálii víc, než vše jiné. Hráč AC Milán se objevil za volantem svého nového vozu. Skrývá doma v garáži ještě nějaký luxusní vůz, nebo snad dva? Pojďme se společně podívat, jaké auto si pořídil naposledy.

Zlatan Ibrahimovič je švédský fotbalový útočník a bývalý reprezentant bosensko-chorvatského původu. Narodil se v městečku Malmö, kde vyrostl a začal se svou fotbalovou kariérou.

Je považován za jednoho z nejsilnějších hráčů na světě a také za nejlépe střílejícího útočníka fotbalové historie.

Luxusní vůz k narozeninám

Každý dostává k narozeninám něco jiného. Známý fotbalista udělal radost sám sobě, když si nadělil zbrusu nový luxusní vůz.

Zlatan Ibrahimovič si pořídil toto skvělé Ferrari Monza SP2. Profesionální fotbalista se silnou povahou to neskrýval a zveřejnil fotografii svého daru. Zlatan by nebyl Zlatan bez krátkého popisku.

K fotografii na sociální síti dodal: „Zlatane, vše nejlepší.“

Dokonce i v minulých dnech fotbalista zveřejnil na svůj účet další fotku ve svém Ferrari Monza SP2, k níž dodal další krátký popisek: „Cesta k cíli.“

Nic záhadného, protože AC Milán právě doma v San Siro porazil tým Crotone 4:0. Zlatan proto musel napsat tuto zprávu k této oslavě.

Samé luxusní vozy

Fotbalista, který letos oslaví čtyřicáté narozeniny, má doma více zajímavých vozů. Zlatan vlastní Ferrari Enzo, Ferrari LaFerrari, Porsche 918 Spyder a posledním kouskem je Ferrari Monza SP2.

Ferrari Monza SP2 mělo světovou premiéru v Paříži v roce 2018. Tento sporťák je schopen vystřelit z 0 na 100 km/h za pouhé 2,9 vteřiny. Nejrychleji se umí rozjet rychlostí přes 300km/h.

Cena tohoto krasavce je více než jeden a půl milionu eur. V přepočtu je to pak okolo čtyřiceti milionů korun. Je otázkou, kam bude známý fotbalista svého miláčka brát. Potkáme ho projíždět se ve Ferrari při cestě na trénink?

Zlatan Ibrahimovič aktuálně oslavuje, protože překonal hranici pěti set soutěžních gólů na klubové scéně a při posledním zápasu trefil hned dva góly.

A kdo ví, třeba s jedním ze svých vozů v budoucnosti vydá i na výlet do Prahy. Rozhodně by sklidil velký úspěch.

Autor: Štěpán Pacík

Související články