Topmodelky u bazénu: Víme, po kom je Alice Bendová tak vyvinutá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Alice Bendova
Zdroj: Profimedia

Alice Bendová je česká modelka, herečka a moderátorka a majitelka jednoho z nejsvůdnějších pohledů na české scéně. Svůdný však nemá jen pohled, ale i dekolt. Nedávno na Instagramu zapózovala v plavkách spolu s další „topmodelkou“. Díky tomu máme jasno, po kom je Alice tak vyvinutá.

Alice Bendová je krásná žena s odzbrojujícím pohledem a krásnou postavou. Především její hrudník by jí mohla nejedna žena závidět.

Vyvinuté topmodelky

Ten má Alice očividně po své mamince, se kterou se nedávno vyfotila v bazénu. Sebe i svou maminku označila za topmodelky.

„Topmodelky zase spolu, než dorazí děti ze školy, tak si užíváme s mamičkou. Krásný den,“ napsala Alice pod příspěvek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alice Bendová (@alice_bendova_official)

Fotografie vyfocená seshora nám poskytuje zajímavý pohled do dekoltu těchto krásných dam. Nějak jsme nemohli odtrhnout oči, a určitě i vy se u fotografie na chvíli zastavíte. Jsou to prostě kočky, které mají do vršku od plavek co dát.

Alice neustále řeší svoji váhu

Přesto ale Alice neustále řeší svoji váhu. Není to tak dávno, co si před novináři postěžovala, že přibrala a že raději nezveřejňuje svoje fotky, protože by se jí fanoušci přímo lekli.

„Letos před dovolenou jsem dostala dolů 4 kila, ale teď mám nahoře ještě víc, protože se chodím pást do špajzu, doslova jsem dětem vdechla velikonoční nadílky,“ sdělila Alice po Velikonocích na sociálních sítích.

„O návštěvách toho chladného prostoru s dveřmi ani nemluvím. Jsem schopná vypít smetanu a ještě lžičkou vyžrat ten usazený tuk,“ dodala.

Na Instagramu se už pyšní svou postavou

Přestože byla Alice podle svých slov dvojnásobná, podle jejího Instagramu to vypadá, že se jí zhubnout podařilo. Od května nás totiž krmí jednou fotkou v plavkách za druhou.

Na těch se očividně za své tělo nestydí, a taky není jediný důvod, proč by měla. Trošku Alici podezíráme, že ani o těch Velikonocích to nebylo tak katastrofické, jak sama říkala.

Alice je krásná žena a mužům se vždy líbila. Určitě se jim líbí i s pár kily navíc.

Zdroj: Instagram

Autor: Pavlína Hálová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články