Těhotná Nausch Sluková už se nemůže dočkat, až se vrátí na písek. S Hermannovou ale nepočítá

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Nausch Marketa
Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Beachvolejbalistka Markéta Nausch Sluková měla celkem smolný rok 2021. Byla totiž jedním ze sportovců, kteří se při cestě na olympiádu nakazili koronavirem. Rok 2022 bude ale o hodně lepší, to už je nyní jasné. Sportovkyně se totiž pochlubila pořádně zakulaceným bříškem.

Markéta Nausch Sluková je česká plážová volejbalistka. Dříve tvořila dvojici s Kristýnou Kolocovou a byly známy pod přezdívkami Kiki a Maki.

Do her v Tokiu nezasáhla

Po rozpadu této dvojice se Markéta dala dohromady s parťačkou Barborou Hermannovou. Právě s tou se kvalifikovala na letní olympijské hry do Tokia. Ty se měly konat v roce 2020, nakonec byly kvůli koronaviru přesunuty na následující rok.

Bohužel byla ale Markéta jedním ze sportovců, kteří měli po příletu do Japonska pozitivní test na covid-19. Kvůli desetidenní karanténě se se spoluhráčkou nemohla předepsaných zápasů zúčastnit.

Už teď se těší na miminko

Už tehdy se netajila tím, že kvůli olympiádě posunula mateřství. To už ale neplatí. Den po Štědrém dnu se krásná sportovkyně pochlubila rodinnou fotkou u stromečku, kde si láskyplně hladí bříško.

„Věřím, že vám letos Ježíšek nadělil spoustu krásných chvil, radosti a milých překvapení. My ten nejkrásnější dárek dostali už před pár měsíci. Nechávali jsme si to pro sebe a nejbližší rodinu, ale náš předčasný vánoční dáreček už se moc skrývat nechce a začíná se jasně ukazovat světu,“ napsala ke snímku.

S kariérou nekončí

Sportovkyně si sice užívá mateřství, ale rozhodně nezahálí. „Snažím se zůstat fit, studovat na postgraduální diplom, věnovat se některým projektům a na částečný úvazek pracovat v digitálním marketingu,“ svěřila se deníku Blesk.cz.

Na Instagram dokonce přidala video, jak se i s těhotenským bříškem udržuje ve formě. Sama totiž přiznala, že by se ráda k profesionálnímu sportování ještě vrátila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Markéta Sluková-Nausch 🏐🏖 (@beach_maki)

Kdy a s kým to bude, však zatím neprozradila. „Jak rychle to půjde, to teprve uvidím časem, ale mám ještě pár nesplněných písečných snů,“ řekla Blesku.

Jisté však je, že s Hermannovou to už nebude. „Barča už má svůj nový volejbalový projekt, do kterého jí zasahovat nebudu. Navíc já už se vidím někde jinde. Dost jsme toho spolu dokázaly, ale je potřeba jít dál a koukat vpřed,“ vysvětlila.

Zdroj: Instagram, Isport.blesk.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články