Syn Clinta Eastwooda zdědil po otci jeho pronikavý pohled. Tohoto fešáka si budete chtít odvléct domů

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Clint Eastwood
Zdroj: Randy Miramontez / Shutterstock.com

Tady jablko nepadlo daleko od stromu. Syn Clinta Eastwooda Scott má skvěle našlápnuto ve své herecké kariéře, a kdyby mu to náhodou nevyšlo, zadní vrátka do modelingu jsou stále otevřená. Co vše zdědil po otci a kde všude hrál?

Scott Eastwood je jedním z mnoha dětí legendárního herce a režiséra Clinta Eastwooda. Narodil se v Kalifornii před čtyřiatřiceti lety a do deseti let si užíval rodinnou idylku.

Herectví nestudoval

Poté se rodiče rozešli a on se s matkou Jacelyn, která pracovala jako letuška, přestěhoval na pár let na Havaj. Střední školu ale vystudoval opět v Kalifornii a na univerzitě získal titul z komunikačních studií.

V té době byl už jeho otec hvězdou Hollywoodu a na svém kontě měl Oscara i Zlatý glóbus za režii westernového snímku Nesmiřitelní.

Začínal v modelingu

Vyrostl z něj velmi pohledný mladík se stejně pronikavým pohledem, jako má jeho otec. Není tak divu, že zaujal i ve světě modelingu.

Do světa filmu se na začátku rozhodl vplout s příjmením matky jako Scott Reeves, aby se vyhnul škatulkování. Nakonec ale vyšlo najevo, že už jeden herec stejného jména existuje, a vzal si tedy příjmení po otci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Scott Eastwood (@scotteastwood)


Filmový debut si užil pod režijní taktovkou otce ve filmu Vlajky našich otců. Spolupráce jim evidentně šla, protože si později zahrál ještě ve snímcích Invictus: Neporažený a Gran Torino. Prozatím to ale byly menší role.

Kariéra jako lék na tragédii

První hlavní roli získal v roce 2010 v mysteriózním hororu Enter Nowhere, poté o pár let později v dramatu The Perfect Wave. Jeho kariéra se začala rozjíždět a téměř v každém roce se objevil v nějakém filmu.

V soukromí bohužel zažil tragédii. V roce 2014 při banální autonehodě vlivem špatně vystřeleného airbagu zemřela jeho přítelkyně.

Tato událost ho dost sebrala. Dlouho o ní nebyl schopen mluvit a také navazovat nové vztahy mu dělalo problémy. Soustředil se ale na kariéru a rozhodně o něm ještě uslyšíme.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články