Sestra Toma Cruise se k bratrovi obrací jako k modle. Svým obyčejným vzhledem by se vám ztratila v davu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
tom cruise
tom cruise

Nejstarší sestra slavného amerického herce Toma Cruise vděčí svému mladšímu bráškovi za hodně. Díky jeho povolání má odjakživa postaráno o živobytí. Pracuje pro něj, a dokonce společně bydlí v jednom domě, kde navíc sídlí jejich „rodinná“ církev. Je svému bratrovi alespoň podobná?

Hollywoodský krasavec Tom Cruise se narodil do chudé rodiny v roce 1962. Vyrůstal převážně mezi ženami, protože má celkem tři sestry.

Lee Anne, Marian, Cass a Tom strávili část dětství v Kanadě, byli vychováváni jako katolíci a s otcem si užili své. Pro ránu si totiž nešel daleko.

Mladší bratr jako vzor

Když se Tom v roce 1987 poprvé oženil s herečkou Mimi Rogers, mělo toto setkání vliv na celou rodinu. Mimi totiž Toma seznámila se Scientologickou církví. Ačkoliv se rozvedli, záliba ve scientologii už Tomovi zůstala. A nejen jemu.

Oblíbili si ji rovněž další členové rodiny, včetně jeho nejstarší sestry Lee Anne. Náboženské hnutí, které založil v roce 1952 L. Ron Hubbard si velmi silně zakládá na rodině.

Rodina na prvním místě

Kdo z ní jednou odejde, jen těžko se může vrátit. Ostatně přesně takto Tom přišel o svou nejmladší dceru Suri, kterou má s herečkou Katie Holmes.

Zdroj: Profimedia

Lee Anne ale bratrovi dělá radost. Zatímco jeho poslední dvě manželky od něj utekly především kvůli scientologii, sestra mu zůstává věrná a mladšímu bratrovi důvěřuje.

V minulosti dokonce rok a půl zastávala post tiskové manažerky svého slavného bratra, ze které ho ji právě Tom přesunul k jiné činnosti. Lee Anne tuto novinku bez výhrad přijala a starala se bratrovi o charitativní akce.

Vzorná starší sestra

Ačkoliv je Lee Anne o tři roky starší než Tom, na svého mladšího bratra dá a v souladu s posláním Scientologické církve je i pro ni rodina nejdůležitější. Dokonce všichni bydlí v jednom větším domě, kde má sídlo i jejich církev.

Jednašedesátiletá Lee Anne De Vette podobu se slavným hollywoodským krasavcem rozhodně nezapře, ale bohužel celý život žije v jeho stínu, stejně jako zbytek rodiny. Je mu ale ve všech dobách velkou oporou.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články