Přítelkyně Neymara se vystavila v titěrných plavkách. Při pohledu na její odhalené tělo se hříšným myšlenkám neubráníte

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Neymar fotbal
Zdroj: betto rodrigues / Shutterstock.com

Hezká tvář, velká pozornost a tučné konto jsou velkým lákadlem pro spoustu žen. Brazilský fotbalista Neymar všemi těmito přednostmi oplývá a seznam jeho přítelkyň je opravdu pestrý. Tou poslední je americká modelka s krásným tělem, na kterou je radost pohledět.

Hvězdný brazilský fotbalista a nejdražší hráč planety Neymar se ke své pozici dostal pečlivou fotbalovou průpravou už od raného dětství.

Užívá si života

Ačkoliv pochází z chudších poměrů, ve světě luxusu se velmi rychle zorientoval a pohádkové jmění mu přináší i velký zájem ze strany opačného pohlaví.

Přítelkyně střídá docela často. Najdou se mezi nimi herečky, modelky nebo sportovkyně. Společnou mají vždy jednu veličinu, jsou neskutečně krásné.

Zatím nejvážněji to vypadalo před více než deseti lety s Carolinou Dantas. Ta slavnému sportovci porodila syna Daviho Luccu. Pár se sice rozešel, ale kvůli péči o syna spolu vycházejí dobře.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ναtαlία Bαrulίch ? (@natalia)

Lékem na zlomené srdce je nová láska

Zatím nejdéle vydržel s krajankou Brunou Marquezine. Půvabná herečka s fotbalistou tvořila pár od roku 2012 do roku 2018.

Mezitím se sice několikrát rozešli, a Bruna si pokaždé našla náhradu, i tak to ale vypadalo, že právě ona se stane Neymarovou osudovou láskou.

Konec nastal poté, co se k Neymarovi doneslo, že mu byla herečka nevěrná. Zda je to pravda, nebo ne, ani jeden z nich nepotvrdil.

Fotbalista ale dlouho nemusel truchlit. Už koncem roku 2018 se začal objevovat ve společnosti další krásné Brazilky Leticie Bufoni. Tentokrát šlo o profesionální skateboardistku, která byla ve své disciplíně dokonce nejlepší na světě.

Momentálně ho uhranula modelka

Ani tento vztah nevydržel a zatím poslední oficiální přítelkyní fotbalisty se stala modelka s kubánskými kořeny Natalia Barulich. S tou fotbalista randí od loňského roku.

Krásná brunetka se pyšní nejen svou tváří, ale také naprosto dokonalým tělem, které často a ráda ukazuje fanouškům na sociálních sítích. Není divu, že se jí po pracovní stránce daří, protože před fotoaparátem i kamerou jí to jde.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články