Představitel Freddieho Mercuryho má dvojče. Jedna osoba ve dvou tělech, jejich tváře vás vtáhnou do iluze

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Rami Malek
Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Hvězda filmu Bohemian Rhapsody a představitel samotného Freddieho Mercuryho Rami Malek má identické dvojče Samiho. Jak se žije ve stínu slavného bratra a využili sourozenci někdy vzájemnou podobu ve svůj prospěch?

Bratři Rami a Sami Malekovi se narodili v roce 1981 v Los Angeles. Jejich původ ale sahá do Egypta, odkud pocházel jejich otec Said.

Rošťáci, jak se patří

Dětství prožili ve slunné Kalifornii, ale jako v bavlnce si ze začátku nežili. Rodina přistěhovalců totiž musela na živobytí dost dřít, a proto si i dvojčata Sami a Rami byli zvyklí přivydělávat.

Vztah mezi dvojčaty bývá většinou silnější než u běžných sourozenců. Ne jinak je tomu i u Ramiho a Samiho, ačkoliv jejich profesní životy se ubírají jiným směrem. V dětství si díky své podobě užili spoustu legrace a často této výhody využívali ve svůj prospěch.

Rami v jednom pořadu prozradil, že během studí na univerzitě pomohl Samimu prolézt v kurzu řeckých studí, když místo něj přednesl monolog řecké tragédie.

Už tehdy byl totiž velmi nadaný a studoval herectví. Učitele přednes nadchl a ani nepoznal, že před ním nestojí Sami.

Zdroj: Profimedia

Slávu přenechal bratrovi

Ze Samiho se nakonec stal učitel, zatímco Rami se snažil prosadit jako herec i přes nevoli rodičů. Jeho sen se stal skutečností. Když si v roce 2019 šel pro Zlatý glóbus, vzal jako hlavní doprovod svého bratra Samiho.

Ani na Oscarech, kde Rami také bodoval, rodina nechyběla. Bohužel se Ramiho úspěchu nedožil otec Said, který zemřel v roce 2006. Tato událost celou rodinu velmi zasáhla.

Ačkoliv je Sami na svého bratra Ramiho velmi pyšný, stejně jako zbytek rodiny, rozhodl se žít poklidný život stranou médií a humbuku. Je z něj spokojený učitel angličtiny a nemá ani žádné sociální sítě. Svého bratra ale neváhá kdykoliv veřejně podpořit

Dvojčata letos oslavila devětatřicáté narozeniny a těžko říct, který z nich vypadá na svůj věk lépe. Rozpoznat je ale lze, protože Sami nosí krátké strniště.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články