Nejkrásnější česká dýdžejka ukázala své vymazlené tělo. Tuto bohyni má doma známý hudebník

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
DJ Lucca
Zdroj: Profimedia

Cestování je tou nejlepší věcí, kterou můžete v životě dělat. Díky pandemii po celém světě jsou pláže volné a slunce na vás jen čeká. Pokud jste ochotni dodržovat veškerá opatření, můžete vyrazit. Nejkrásnější česká DJka vycestovala za hranice a ukázala se v plné parádě.

DJ Lucca, vlastním jménem Lucie Dvořáková, je dýdžejka z Moravy, která se specializuje na taneční hudbu. V roce 1999 odstartovala svou hudební kariéru a vystupuje na českých i zahraničních festivalech.

Dovolená v ráji

Lucie Dvořáková je neuvěřitelná kráska. Současná situace ji pravděpodobně přestala bavit, proto se rozhodla od mixážního pultu vyrazit za hranice a načerpat trochu pozitivní energie. A nezapomněla své zážitky sdílet s fanoušky.

DJ Lucca má díky své práci procestovaný kus světa. V minulosti se vydala například na Seychely, kde si užívala teplé počasí se vším všudy. Po slunci se jí však zastesklo, a proto vyrazila na další zajímavé místo. Tím je Kostarika.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dj Lucca (@dj_lucca)

Lucie se na svém instagramovém profilu pochlubila fotografií v plavkách. Dvaačtyřicetiletá kráska se za své tělo rozhodně stydět nemusí.

Na luxusní dovolené se vydala k vulkánu, do džungle a samozřejmě na pláž. A právě na zmiňované pláži ukázala své sexy tělo.

Šikovný partner

Lucie Dvořáková má po boku velkého fešáka. Své ano si s Michalem Dvořákem řekli v roce 2012, od té doby se jim v životě přihodily samé příjemné události. DJ Lucca je maminkou a na jejím těle byste známky těhotenství hledali těžko.

Milovnice hudby na svět přivedla dva syny, Michala a Františka. Rodinka podniká nejrůznější dobrodružství, v období svátků například vyrazila do Dubaje.

Partner Lucie je českým producentem, skladatelem a autorem filmové a scénické hudby. Je jisté, že oba dva jsou ve vztahu plně šťastní, protože hudba je něco, co tento krásný pár spojuje.

Doufejme, že se rodinka již brzy vydá na další společnou dovolenou a ukáže nám krásy míst, o kterých si můžeme nechat pouze zdát.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články