Mučírna v karavanu: Muž byl za své činy odsouzen na 200 let. To, co se odehrávalo uvnitř, je jen pro silné povahy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
David Parker Ray
Zdroj: Wikipedie

Jako mnoho sériových vrahů měl i David Parker Ray komplikované dětství. Žil se svým dědečkem, ale vídal se pravidelně také s otcem, který ho bil. V mládí nastoupil do války, když se z ní vrátil, nikdy se nedokázal úplně přizpůsobit realitě.

Během svého života se čtyřikrát oženil a rozvedl. Zhruba v padesátých letech minulého století začaly jeho šílené praktiky, při kterých zneužíval a mučil ženy, které poté zavraždil.

Podle psychologů mělo právě dětství, a především týrání otcem vliv na to, kým se Ray stal. To ho každopádně v žádném smyslu neomlouvá z toho, že se podílel pravděpodobně až na padesáti vraždách.

Děsivou mučírnu si vytvořil v karavanu

Své oběti lákal Ray pod různými záminkami do svého karavanu, kde je znásilňoval a kde páchal také většinu vražd.

Pokud si představujete tu nejhorší možnou scénu, znásobte ji asi tak desetkrát a dostanete obrázek skutečného místa činu.

V karavanu bylo umístěno gynekologické křeslo, ke kterému Ray své oběti připoutal. A to často nejen řemeny, ale i řetězy s ostny a dalšími bolest přinášejícími nástroji.

Navíc na strop svého karavanu umístil obří zrcadlo. To proto, aby se oběti během mučení viděly, aby trpěly co nejvíce.

V karavanu byly desítky nožů, rákosek, pout a erotických hraček, kterými své oběti týral. Teprve po hodinách mučení obvykle došlo na vraždu.

Chyba na straně komplice

Ray na mučení a vraždách nepracoval sám. Jeho komplici se staly dvě ženy: Přítelkyně Cindy Hendy a Rayova dcera Jesse. A právě jejich chyba nakonec stála všechny tři svobodu.

Když totiž Ray pod falešnou záminkou nalákal do svého karavanu striptérku a připoutal ji ke křeslu, Hendy nechala klíčky od pout příliš blízko ženy. Té se zázrakem podařilo osvobodit a uniknout k nedalekému domu.

Odsud byla přivolána policie, která velmi rychle všechny tři viníky vypátrala a zatkla. Zatímco ženy dostaly několikaletý trest vězení jako spolupachatelky, vrah Ray byl odsouzen k více než dvěma stům let vězení.

I když se přiznal a byl obviněn pouze ze tří vražd, věří se, že zabil více než padesát žen. To z něho dělá jednoho z největších masových vrahů v historii vražd s erotickým podtextem.

V roce 2002, pouze pár let po nástupu do výkonu trestu, zemřel David Parker Ray ve své cele na infarkt.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články