Mark Ruffalo je kočičí táta, který šatí své mazlíčky. Odevzdaný pohled jeho kočky vám sebere všechny iluze

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Mark Ruffalo
Zdroj: lev radin / Shutterstock.com

Obávaný zelený obr Hulk sice na filmovém plátně vystupuje jako neohrožený akční hrdina, ale v soukromí je jeho poslední představitel Mark Ruffalo něžným milovníkem roztomilých zvířátek. Kterému zvířecímu druhu podlehl a jak si s ním jeho mazlíčci žijí?

Mark Rufallo je americký herec, režisér a producent, který se proslavil zejména svou rolí v Marvelovkách, kde ztvárňuje postavu Hulka.

Šťastné dětství s velkým snem

Narodil se ve Wisconsinu. Z otcovy strany jeho kořeny sahají do Itálie, což zároveň vysvětluje jeho tak trochu exotický vzhled.

Na dětství vzpomíná v dobrém, strávil ho společně se třemi sourozenci ve Virginii a poté v Kalifornii. K herectví ho to táhlo už na škole. Ačkoliv si musel přivydělávat jako barman, svůj herecký sen si později splnil.

Před kamerou se začal objevovat už na počátku devadesátých let, mezi nejvýznamnější snímky rozhodně patří film Havraní Tanec.

V kůži zeleného obra

Větší slávy se dočkal až s přelomem tisíciletí, kdy se objevil ve snímcích Na mě se můžeš spolehnout, Letuška 1. třídy, Přes noc třicítkou nebo po boku Toma Cruise ve filmu Collateral.

Od roku 2012 je hvězdou filmů vznikajících pod taktovkou Marvel Studios, které produkují celovečerní snímky inspirované komiksovými hrdiny.

Mark se poprvé představil jako Hulk ve filmu Avengers. V roli vystřídal Edwarda Nortona.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mark Ruffalo (@markruffalo)

V soukromí ale rozhodně není žádným akčním hrdinou. S manželkou Sunrise žije už dvacet let ve spokojeném manželství a vychovávají tři děti.

Kočičí muž

Málokdo by tipoval, že známý akční hrdina je velkým milovníkem něžných domácích mazlíčků. Doma mu dělá společnost hned několik kočiček.

Díky tomu si vysloužil přezdívku kočičí táta a jeho svěřenkyně si žijí jako v bavlnce. Se svým pánem můžou totiž sdílet gauč, postel, a dokonce mají dovoleno jen tak odpočívat na Markově hrudi.

Se svými kočkami se Mark rád chlubí na sociálních sítích. V nedávném příspěvku vtipně reagoval na to, že se venku dost ochladilo – jedna z jeho kočiček měla na hlavě slušivou čepičku s bambulí.

Lásku ke kočkám s ním sdílí i zbytek rodiny a pravidelně svůj kočičí klub rozšiřují. Naposledy loni v červenci. Je tak jen otázkou času, kdy do rodiny přibude další roztomilé koťátko.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články