Marilyn Manson čelí dalšímu obvinění. Evan Rachel Woodová měla být znásilněna při natáčení

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Marilyn Manson
Zdroj: Profimedia

Evan Rachel Woodová neustále doplňuje své obvinění proti Marilynu Mansonovi. Celou její zpověď pak můžou diváci vidět v dokumentu „Phoenix Rising – Part I: Don’t Fall“.

Woodová v dokumentu popisuje, jak vyrůstala poblíž Raleigh v Severní Karolíně a byla vychována tak, aby poslouchala, i když by to pro ni bylo nepříjemné. Například popisuje scénu z filmu „Thirteen“, kdy musela kvůli roli proti své vůli políbit kolegu.

Divoký začátek vztahu

Jako teenager byla nejistá až ztracená, čehož podle ní Manson využil. Woodová začala svůj vztah s tehdy 37letým Mansonem, vlastním jménem Brian Warner, když jí bylo 18 let.

V té době byl Manson ženatý s Ditou von Teese a Woodová měla přítele. Marilyn Manson však projevil zájem o spolupráci. Podle Woodové šlo pouze o zastírací manévr, jak ji, podle jejích slov, dostat do jeho domu, opít ji a následně znásilnit.

Navzdory tomu spolu začali chodit. Postupem času ji prý izoloval od jejích přátel a rodiny. Měl ji dokonce donutit k vyřezání jeho iniciálu do kůže.

Údajný nacista a manipulátor

Matka Woodové Sara Lynn Mooreová serveru Daily Beast tvrdí: „Studoval, jak manipulovat s lidmi. Je to dravec, je to dravec.“

Když Manson zjistil, že je Evan židovka, měl mít antisemitské narážky a tvrdit, že Hitler byl první rocková hvězda, protože byl stylový, dobře se s ním mluvilo a věděl, jak manipulovat s masami. Tetování na zpěvákově hrudi, čtyři M, jsou podle Woodové zpodobněním svastiky.

Zlomové natáčení

V novém dokumentu Woodová také odhaluje, že když jí bylo 19, Manson ji údajně znásilnil před kamerou před ostatními lidmi. Souhlasila s tím, že bude v hudebním videu k písni Heart-Shaped Glasses, ale věci nešly podle jejího očekávání.

„Jsem profesionální herečka, dělám to celý svůj život, až do dnešního dne jsem nikdy v životě nebyla na tak neprofesionálním natáčení. Byl to naprostý chaos a já se necítila bezpečně. Nikdo se o mě nestaral,“ říká podle Pitchfork.

Slova právníka

Právník Mansona Howard King zpěvákovu vinu popírá: „Ze všech nepravdivých tvrzení, která Evan Rachel Woodová o Brianu Warnerovi pronesla, je její nápadité převyprávění o natáčení hudebního videa „Heart-Shaped Glasses“ před 15 lety nejdrzejší a nejsnáze vyvratitelné, protože okolo byla spousta svědků.“

Zvláštní načasování

Woodová si údajné týrání nechávala pro sebe až do roku 2016, kdy o něm poprvé veřejně promluvila, tehdy však jméno násilníka neuvedla. Poprvé ho veřejně označila v únoru 2021 poté, co začala v roce 2020 natáčet zmíněný dokument.

V reakci na film Mansonovi právníci říkají, že jejich klient rozhodně popírá jakákoli tvrzení o sexuálním napadení nebo zneužití kohokoli.

Od té doby, co Woodová poprvé promluvila, bylo proti Mansonovi vzneseno několik obvinění, což vedlo k trestnímu vyšetřování. Také ho opustili jeho agenti a nahrávací společnost. Ale ani domovní prohlídka prozatím nepřinesla žádné důkazy o zpěvákově vině.

Zdroj: Dailymail.co.uk, Pitchfork.com, Thedailybeast.com
Autor: Dominika Jandorová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články