Majk Spirit hýčká auto své manželky. Není divu, tento vůz v ulicích jen tak nepotkáte

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Majk Spirit
Zdroj: Dmitry Niko / Shutterstock.com

Většina celebrit si ráda potrpí na luxus. Vlastnit krásný automobil je většinou tou nejjednodušší cestou, jak se světu pochlubit svým jměním. Jaké auto řídí manželka známého rapera, který si luxus zaručeně užívá?

Majk Spirit je slovenský raper a člen skupiny H16. V minulosti jste ho mohli spatřit v televizním pořadu Hlas Československa, kde byl jedním z koučů.

Letos oslaví své třicáté sedmé narozeniny. Tento raper má vysokoškolské vzdělání, vystudoval management a podnikání na City University v Bratislavě.

Luxusní auto raperovy manželky

Majk se nedávno na svém instagramovém účtu pochlubil fotkou, na které se jako vzorný manžel stará o auto své ženy.

Luxusní Mercedes řady G dostává pravidelnou koupel, o níž se raper sám postará. Nemůže přece vynechat ani kousek manželčina auta špinavý.

Auto, které řídí jeho manželka, Maria Dušička, je velice oblíbené i u zahraničních celebrit. Tento vůz, jenž se pohybuje v ceně od tří milionů, má doma v garáži například Kris Jenner, Megan Fox, Renée Zellweger nebo Arnold Swarzenegger.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Majk Spirit (@majkspirit)

Zajímavostí je, že zpěvák měří okolo 200 cm. Bude tedy překvapením, jak vysoká bude v budoucnu jeho dcera Aria, která se narodila minulý rok v říjnu.

Spirituální zájmy

Majk Spirit se ve volném čase věnuje čtení knih a věcem, jako je například esoterika. Spirit v jednom rozhovoru uvedl, že začal víc číst, když mu bylo čtrnáct let, neboť ho otec chytil při záškoláctví a našel u něj marihuanu.

V minulosti se v jeho textech marihuana objevila několikrát. Dokonce při udělování cen Slavík 2011 poděkoval i vesmíru za to, že stvořil tuto rostlinku, jež mu pomáhá při psaní textů.

Raper několikrát přednášel na akcích zaměřených na inspirativní myšlení. Také si myslí, že karma existuje, je to pro něj přímo vesmírný zákon, jenž platí pro všechny a bez ohledu na to, jestli o něm vědí, nebo ne.

Poslední dobou na svých sociálních sítích propaguje CBD produkty, které jsou zdraví prospěšné. Pomáhají například při úzkostech, bolestech a depresích.

Umělec, jenž využívá zelenou rostlinu při psaní textů a netají se tím, je pravděpodobně tím nejlepším člověkem, který může pomoci při propagaci těchto produktů.

Autor: František Olša


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články