Liam Hemsworth nebyl krasavcem odjakživa. Na fotografii v 15 letech je k nepoznání, vypadá jako nevycválané ucho

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Liam Hemsworth
Liam Hemsworth

Liam Hemsworth v době studií na střední škole spíš než hollywoodského krasavce připomínal australského surfaře, kterým také byl. Měl však dva starší bratry, kteří byli jeho vzorem, a tak je i ve volbě povolání následoval. Dnes je z něj nejen krasavec, ale taky hvězda.

Liam pochází z rodiny, která neměla se showbusinessem nikdy nic společného.

Dohromady s bratry Chrisem a Lukem vyrůstali nejdříve v Melbourne a později na malém australském ostrově Phillip Island, kde si vln užívali dosyta.

Rozbouřené oceány vyměnil za herecký plac

Své první herecké zkušenosti nasbíral v seriálech Neighbours po boku bratra Luka a v McLeodových dcerách, které můžete na televizních obrazovkách vidět dodnes.

V roce 2009 se rozhodl následovat své starší sourozence a vydal se do Hollywoodu, kde se chystal prosadit.

Nejdříve však společně s bratrem bydleli v domě pro hosty u svého manažera, později už si mohli dovolit vlastní bydlení.

Zdroj: Profimedia

Proslavil se v romantickém slaďáku

Měl si zahrát po bolu Sylvestera Stallona ve filmu Expendables: Postradatelní, ale nakonec byl z filmu vyškrtnut.

Zvažován byl i do role Thora, tu ale ve finále dostal jeho bratr Chris. Do povědomí se zapsal díky romantickému snímku Poslední píseň, ve kterém se potkal s Miley Cyrus.

Filmová láska přerostla i mimo kamery. Jejich vztah byl ale jako zdolávání vln v oceánu.

Z Miley se stala velká rebelka a po několika rozchodech do toho na Vánoce roku 2018 praštili. Už o sedm měsíců šli od sebe a Miley ho vyměnila za ženu.

Letos oslavil třicátiny a je z něj charismatický herec, který byl nedávno prohlášen jedním z nejnadanějších herců své generace, tak uvidíme, co vše nám ještě nejmladší z roku Hemsworthů předvede.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články