Keanu Reeves se proletěl před očima fanoušků. Nyní ukázal svůj vymazlený stroj, který mu budete závidět

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Keanu Reeves
Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Silný muž, silná motorka. Kombinace, po které ženy prahnou. Známý herec tyto dvě podmínky splňuje na výbornou. Ukážeme vám, v jakých filmech se známá hollywoodská hvězda ukázala a jakou motorku má doma v garáži.

Keanu Reeves je známý kanadský herec. Za sebou má velkou filmovou historii. Objevil se totiž ve filmech, které každý z nás zná. Nejvíce ho proslavily filmy Nebezpečná rychlost, Matrix a série filmů John Wick.

Bezpečně ve všech směrech

Šestapadesátiletý herec nedávno ukázal své nově zastřižené vlasy, zatímco si vyzvedával objednávku v Beverly Hills.

Keanu byl spatřen, jak si dává helmu na hlavu a odjíždí od obchodu na své modročerné motorce značky Arch Motorcycle. Herec je také spoluzakladatelem této společnosti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Keanu Reeves Fan Page (@keanureevesfanpage2020)

Hvězda Matrixu pravděpodobně potřebovala doplnit zásoby na doma. Herec i jako ostatní celebrity aktuálně zažívá dobu pandemie. Spatřen byl u obchodu s názvem Wally’s v Beverly Hills, který prodává vína, maso, sýry a další likéry.

Stejně jako helma, která je při jízdě na motorce důležitá, herec v ruce drží jednorázovou roušku. Do obchodu se totiž stejně jako u nás bez roušky nedostanete. A pro vyzvednutí oblíbeného sýru nebo vína se přece nasazení ochranného prostředku vyplatí.

Létání nad městem

Minulý rok se kolemjdoucí ve městě San Francisco nestačili divit. Nad hlavami jim totiž nelítali ptáci ani letadla, nýbrž samotný herec Keanu Reeves. Okolo něj se vznášely dvě helikoptéry, které dopomáhaly zvukovým efektům.

Hollywoodská hvězda byla bezpečně připevněna k ocelovým lanům, na kterých se vznášela nad městem. Herec natáčel film Matrix 4, jenž by měl být představen v prosinci letošního roku.

Je jisté, že pandemie koronaviru samotné natáčení ovlivnila. Samozřejmě i to pocítil samotný herec, který doufá, že rok 2021 bude pro všechny lepší.

K novému roku se vyjádřil takto: „Zkuste a respektujte ostatní. Zkuste a nadále získávejte co nejvíce z vašich životů, zkuste najít cesty, které vám to umožní. Hledejte cesty, jimž se spojíte s ostatními, pokud můžete.“

Herec má i přes nepříjemnou situaci v minulém roce na co vzpomínat. Ne každý má přece možnost proletět se nad tak krásným městem, jako je San Francisco.

Autor: František Olša


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články