Jim Carrey se ukázal na 50 let staré fotografii. Rovnátka by potřeboval jako sůl, uznejte sami

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jim Carrey
Zdroj: Joe Seer / Shutterstock.com

Dnes je mu padesát devět let. Přesto se Jim Carrey pravidelně objevuje ve filmech jako hlavní hrdina, na kterého diváci, a to především ženy, šíleně letí. A to i přesto, že tenhle sympaťák hraje spíš role nekňubů v komediálních filmech.

Je pohledný i oblíbený a zahrál si hlavní role v mnoha komediích, kde dokonale ztvárnil muže, kteří mají obvykle problémy s osobním či pracovním životem. Jako malý ale Jim nepatřil k největším krasavcům ve školce.

Fotografie z dětství, kterou nedávno odhalil fanouškům na sociálních sítích, potvrzuje, že i když byl možná roztomilý, jakmile se na někoho usmál, bylo jasné, že by využil rovnátka.

Mladý geniální komik získal role v desítkách komedií

Jako mladý se Carrey snažil nastartovat svou kariéru v komediálních klubech. A to především proto, že vždy miloval humor. Jeho rodina navíc byla tou dobou ve špatné finanční situaci a on jí chtěl pomoci.

Proslavil se v klubu Yuk Yuk’s, kde jako komik udělal dojem. Rodinná situace se brzy zlepšila a Carrey se i s otcem a matkou přestěhoval do nového domova. Tam se opět na několika místech projevil jako skvělý bavič.

Později se Jim Carrey stal vyhledávaným hercem u režisérů, kteří jeho komediální talent dokázali ocenit a nabídli mu role ve filmech. A tak se brzy vypracoval a stal se jedním z nejslavnějších hollywoodských herců vůbec.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Style • Fashion • Luxury (@stylebook_)

Mezi nejslavnější komedie, ve kterých si zahrál, patří Maska, Božský Bruce, Blbý a blbější, nebo Lhář, lhář. V několika filmech ztvárnil také dramatické role, za ty ale nebyl tolik oceněn, jako právě za ty komické.

Jako každá správná celebrita se snaží i Carrey jít s dobou a komunikovat se svými fanoušky. Na facebooku a Instagramu často zveřejňuje nějaké ty novinky z osobního či z kariérního života. A nedávno se podělil o fotografii z dětství.

Rovnátka potřeboval jako sůl

Na svém Instagramu zveřejnil Jim Carrey dvě fotografie vedle sebe, aby bylo jasně vidět srovnání. A je třeba říci, že těch pár desítek let herci rozhodně prospělo.

Jako malý měl Jim odstáté uši, což je na fotce ještě podtrženo tím, jak nakrátko je ostříhaný.

A jeho úsměv s křivými zuby nejspíš tehdy příliš dívek neohromil. Někteří fanoušci se v komentářích přesto shodují na tom, že byl herec svým způsobem roztomilý.

Jiní nevěří tomu, že je chlapec na fotce opravdu Jim Carrey, a smějí se tomu, jaký byl jako mladík ušoplesk s křivými zuby.

Jim si pravděpodobně chtěl udělat legraci sám ze sebe a komentáře bere s nadhledem. Konec konců všechny jsou míněny spíše jako vtip než urážka.

Dnes je Jim každopádně na svůj věk sexy chlap, který ještě rozhodně nemá kariéru za sebou. Fanoušci si tak mohou nejen pouštět jeho starší filmy stále dokola, ale doufat, že se dočkají i nějaké té novinky.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články