Dcera Ryana Goslinga roste do krásy. Pokud bude po matce, měl by si tatínek pořídit zbrojní pas

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Ryan Gosling
Ryan Gosling

Jeden z nejkrásnějších párů Hollywoodu Ryan Gosling a Eva Mendes si své soukromí přísně střeží a před zájmem médií se snaží uchránit i své dvě malé dcerky. Jak si užívají rodičovství a proč se obě dcery jmenují podobně?

Kanadský hezoun Ryan Gosling letos oslavil své čtyřicáté narozeniny a pořád je snem mnoha žen. V dětství ale neměl na růžích ustláno. Rodiče se rozvedli a poté, co se ve škole stal obětí šikany, se chvíli učil z domova.

V kariéře měl ale jasno. Chtěl být hercem a společně s Britney Spears a Justinem Timberlakem začínal v The Mickey Mouse Clubu. Hostoval v seriálech a v roce 1996 se poprvé objevil také ve filmu Frankenstein a já.

Zamiloval se vždy při natáčení

Nejvíce ho proslavilo romantické drama Zápisník jedné lásky, při jehož natáčení se dal dohromady se svou první větší láskou Rachel McAdams.

Po třech letech se rozešli a všechny jeho fanynky jásaly.

Ryan svou další lásku potkal opět u filmu. V roce 2011 se potkal při natáčení snímku Za borovicovým hájem s krásnou Evou Mendes.

Zdroj: Profimedia

Je tak trochu paradox, že ji do role sám doporučil, zřejmě totiž hledal záminku, jak se s herečkou seznámit. Nevadilo mu ani to, že je Eva o šest let starší.

Dohromady vytvořili jeden z nejkrásnějších párů v Hollywoodu a své soukromí se snažili přísně střežit.

V roce 2014 přivítali na svět dceru Esmeraldu Amadu a od té doby se z Evy stala maminka na plný úvazek. Pro jméno Esmeralda se inspirovali v románu Victora Huga Zvoník u Matky Boží. Amada byla Evina babička.

Obě dcerky nesou stejné jméno

O dva roky později se jim narodila další holčička, a protože měli problém vybrat jméno, opět zvolili jméno Amada.

Z použití stejného jména si hlavu nelámali, protože v Latinské kultuře je běžné, že se sourozenci jmenují velmi podobně.

Poté, co se z nich stali rodiče, si soukromí střeží ještě více. Oficiálně nikdy nezveřejnili fotku svých dcer. Chtějí počkat, až budou natolik staré, aby se mohly samy rozhodnout, jestli chtějí své soukromí sdílet se světem, nebo ne.

Rodičovství si ale užívají plnými doušky a Ryan si život se třemi ženami velmi pochvaluje, je to pro něj jako život v nebi s anděly.

Není se co divit, protože obě slečny rostou do krásy a starší Esmeralda se začíná velmi podobat své nádherné mamince.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články