Dcera Roberta De Nira po slavném otci zdědila mnohé. Je to kráska s exotickým původem i vytříbeným vkusem

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Robert De Niro
Robert De Niro

Zvláštní jméno, exotický původ a krásný vzhled, tím vším se pyšní dcera Roberta De Nira. Zdědila po svém slavném otci filmové nadání, nebo se rozhodla realizovat v jiné branži?

Film Taxikář z roku 1976 se stal osudovým pro herce Roberta De Nira. Zazářil v hlavní roli a díky filmu poznal svou první manželku Diahnne Abbott.

Ta v té době sama vychovávala dceru se zvláštním jménem Drena, jehož původ je v Srbsku, kde se takto jmenuje řeka.
Robert De Niro ji po uzavření sňatku adoptoval, a proto dnes její jméno zní Drena De Niro.

Umělkyně s citem pro módu

Vyrůstala tak trochu bohémsky a cestovala mezi New Yorkem, Los Angeles a Itálií. Cestování a poznávání různých kultur ještě více rozvíjelo její uměleckou duši.

Nejvíce ji vždy zajímala hudba a móda, což se jí po studiích podařilo i pracovně propojit.

Nejdříve se však chvíli živila jako modelka nebo DJka. V rámci spolupráce s prestižním módním domem Giorgio Armani získala práci svých snů.

Jako hudební supervizorka měla na starosti koordinaci hudby a kulis pro ty nejprestižnější přehlídky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Drena DeNiro (@drenadeniro)

Před kameru ji to táhlo

V polovině devadesátých let dostala díky svému adoptivnímu otci šanci u filmu a před kamerou se jí zalíbilo natolik, že se z ní stala herečka.

Po prvním filmu si ji otec vzal pod křídla a pomáhal jí zlepšovat hereckou techniku. Většinou sice ztvárňuje menší role, ale nedávno se například objevila v oscarovém snímku Zrodila se hvězda.

Vyzkoušela si také režisérský post. V roce 2001 natočila dokument Girls & Dolls a rovnou získala cenu na newyorském festivalu pro začínající režiséry.

Exotická kráska Drena letos oslavila třiapadesáté narozeniny, vychovává sedmnáctiletého syna Lea a se svým adoptivním otcem a filmovým guru se stále často setkává.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články