Babča Kerstin Tristan utratila za tetování téměř 800 000 Kč. Vypadá jako omalovánky

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Tetovani
Zdroj: Shutterstock

Šmrncovní babička, nebo starší dáma, která to nemá v hlavě v pořádku? Jedna z těchto možností vás zcela jistě napadne, když se podíváte na fotky Kerstin Tristan. Navzdory jejímu věku je téměř celé její tělo pokryto barevnými tetováními. Podle Kerstin je to její vášeň, za kterou už utratila pořádnou sumu peněz.

Kerstin Tristan byla ještě donedávna běžnou pětapadesátiletou ženou, která se v Lipsku živí jako řidička taxíku.

Jednoho dne se ovšem rozhodla, že svému životu a především svému tělu dodá trochu barvy, a rozhodla se nechat si udělat na paži barevné tetování.

Série tetování

Z výsledku byla žena tak nadšená, že se rozhodla v tetování dál pokračovat. Nyní už je celé její tělo vyjma hlavy pokryto pestrobarevnými vzory, květinami, motýly a dalšími obrázky. Podle ní jí tetování vlilo novou energii do žil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 🦋𝓚𝓮𝓻𝓼𝓽𝓲𝓷 𝓣𝓻𝓲𝓼𝓽𝓪𝓷 🦋 (@tattoo_butterfly_flower)

Nyní se žena ve středních letech cítí krásnější a mladší a je pravda, že podle fotek by jí její skutečný věk hádal málokdo. Její vypracované tělo by jí mohla závidět kdejaká náctiletá slečna.

Mladého ducha dokazuje i její šatník, který by spíše ukazoval na teenagerku než na ženu téměř důchodového věku. Nechybí v něm krátké topy, kraťasy, kraťounké šatičky, tílka a trička.

Ráda také sdílí fotografie, kde je pouze ve spodním prádle.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 🦋𝓚𝓮𝓻𝓼𝓽𝓲𝓷 𝓣𝓻𝓲𝓼𝓽𝓪𝓷 🦋 (@tattoo_butterfly_flower)

Zábavou jsou jí i sociální sítě

Kerstin je velmi aktivní na sociálních sítích. Natáčí krátká videa na TikTok, kde má přes dvě stě tisíc sledujících, přidává své fotografie i na Instagram, kde ji sleduje 182 tisíc lidí.

Lidé jí tam většinou vyjadřují podporu a pochvalně komentují její potetované tělo.

A o tom, že Kerstin není jen obyčejná babička, ale že je do značné míry také exhibicionistka, svědčí i fakt, že má svůj profil na kontroverzní síti OnlyFans, která je proslulá svým nepřístupným obsahem a často také pornografií.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 🦋𝓚𝓮𝓻𝓼𝓽𝓲𝓷 𝓣𝓻𝓲𝓼𝓽𝓪𝓷 🦋 (@tattoo_butterfly_flower)

Protetovala veškeré úspory

A na kolik peněz ji tento koníček už vyšel? Na jednom ze svých TikTokových videí uvedla: „Investovala jsem do tetování 30 000 až 35 000 eur. (…) Obětovala jsem celé své úspory.“

Pro vaši představu, jedná se zhruba o 750 000 až 875 000 českých korun.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 🦋𝓚𝓮𝓻𝓼𝓽𝓲𝓷 𝓣𝓻𝓲𝓼𝓽𝓪𝓷 🦋 (@tattoo_butterfly_flower)

Svých utracených peněz rozhodně nelituje. „Chtěla jsem prostě zkusit něco nového. Všichni žijeme jen jednou a já si myslela, že v mém věku musí přijít něco pořádného. Když se podívám do zrcadla, vidím nádhernou louku,“ uvedla žena pro deník The Scottish Sun.

Zdroj: designyoutrust.com, thescottishsun.co.uk
Autor: Markéta Mladá

 


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články