Dcera Judea Lawa je cílevědomá kráska. Její odhodlaný pohled ve vás vyvolá ohňostroj emocí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Prazdniny Graham
Prazdniny Graham

Děti slavných mají před sebou vždy těžký úkol, a to buď navázat na úspěch svých rodičů, nebo se realizovat jinde. Dvacetiletá dcera Judea Law Iris začala už v pubertě, kdy dostala první velkou pracovní nabídku a začala budovat kariéru úspěšné modelky. Jak se jí daří a co si s ní v dětství rodiče užili?

Slavný britský herec a idol mnoha žen má kromě mnoha úspěšných rolích také jednu životní úlohu, a to roli tatínka. V osmačtyřiceti letech je šestinásobným otcem a nikdo neví, jestli je toto číslo definitivní.

Se svou první manželkou Sadie Frost se oženil v roce 1997 a měl s ní celkem tři děti. Syny Raffertyho a Rudyho a dceru Iris.

Po šestiletém manželství se rozvedl a okamžitě skočil do vztahu se Samanthou Burke. Z krátkého románku vzešel další potomek.

Šest a dost

Je ale známým sukničkářem, takže netrvalo dlouho a už randil s herečkou Siennou Miller. Ačkoliv to vypadalo vážně, nedopadlo to dobře a pár se rozešel hned dvakrát.

Svého pátého potomka si pořídil před pěti lety s Catherine Harding, ani ta už ale jeho partnerkou není. Od loňského roku je ženatý s psycholožkou Phillipou Coan. Letos mu porodila zatím posledního, šestého potomka.

Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Ve světě showbyznysu se ze všech jeho dětí zatím nejvíce objevuje dcera Iris. Zdědila totiž půvab po svých rodičích a má slibně rozjetou kariéru.

Málem skončila na drogách

Na dětství pohledná modelka vzpomíná v dobrém, a to i přesto, že se rodiče rozvedli, když jí byly tři roky. Krušnou chvilku si s ní ale rodiče stihli užít ve velmi útlém věku.

Když byli s dvouletou Iris na dětské oslavě v jednom z londýnských klubů, na zemi se tam ještě z předešlého nočního večírku válela extáze a malá holčička ji spolkla.

Naštěstí si toho rodiče všimli a s Iris okamžitě zamířili do nemocnice na výplach žaludku. Od té doby ale dělá svým rodičům jen samou radost.

Mladá a krásná

Maminka Sadie svou jedinou dceru velmi podporuje v kariéře modelky, její kamarádkou je totiž úspěšná britská modelka Kate Moss.

Pro svou dceru by si přála minimálně stejně úspěšnou kariéru.

Už v šestnácti se Iris stala tváří slavné britské značky Burberry. Další spolupráce se začaly hrnout samy a dnes už se objevuje na molech prestižních přehlídek.

Letos oslavila dvacáté narozeniny a rozhodně o ní ještě uslyšíme. Je totiž čím dál krásnější a také úspěšnější. Tatínek by si ji rozhodně měl hlídat.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články