Dcera Al Pacina se otci nepodobá. Tato baculka s enormně velkým nosem a svůdnými rty vám vyrazí dech

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Al Pacino dcera
Zdroj: Patryk Kosmider / Shutterstock.com

Americký herec s italskými předky Al Pacino loni v dubnu oslavil životní jubileum. V osmdesáti letech je nejen uznávaným hercem, ale také producentem, scénáristou a režisérem. Jak jsou na tom jeho potomci a proč musela nejmladší dcera vyměnit školu?

Alfredo James Pacino v sobě měl herecký potenciál už jako dítě, kdy svým prarodičům přehrával scény ze známých filmů. Matka mu tehdy tvrdila, že tato profese je jen pro bohaté.

Bohužel se jeho slávy nedožila, protože zemřela v jeho dvaadvaceti letech.

Tvrdě si šel za svým

Mladý Al se ale nedal odradit. Protloukal se životem a pořád mířil za svým snem, který se mu podařilo splnit. Od šedesátých let se objevoval před filmovou kamerou. Mezi jeho nejznámější role patří bez pochyby Michael Corleone z mafiánské trilogie Kmotr.

Devětkrát byl nominován na Oscara, naposledy v loňském roce za film Irčan. V roce 1993 za roli ve filmu Vůně ženy významnou sošku dostal.

Přitažlivý a stále svobodný

Odjakživa byl díky svým italským kořenům velmi atraktivním mužem a ženy o něj měly zájem. Al se ale nikdy neoženil. Mezi jeho partnerky patřila také herečka Diane Keaton, se kterou se potkal při natáčení Kmotra.

V roce 1989 mu tehdejší partnerka, učitelka herectví Jan Tarrant, porodila dceru Julii Marii. Ta se potatila a dnes se živí jako scénáristka, režisérka a filmová producentka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olivia ✯ (@olivia.pacino)

Z šestiletého vztahu s herečkou Beverly D´Angelo má dvojčata Antona Jamese a Olivii Rose.

Ačkoliv se rodiče dvojčat rozešli, na jejich výchově se podíleli oba stejnou měrou a snažili se své potomky chránit před zájmem médií. Letos v lednu oslaví dvacáté narozeniny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olivia ✯ (@olivia.pacino)

Jakým směrem se vydá?

V klasické škole měla Olivia potíže a v konkurenčním souboji se svým bratrem se necítila dobře. Řešením byl přestup na jinou školu s osobnějším přístupem k studentům.

Problémy se vyřešily a ona studium úspěšně dokončila. Momentálně je až po uši zamilovaná.

V budoucí kariéře ještě jasno nemá a teprve se uvidí, jestli po otci zdědila kromě exotického vzhledu i herecký talent. Ať se ale vydá jakýmkoliv směrem, rodiče ji budou stoprocentně podporovat.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články