Borec Dwayne Johnson ví, koho si osedlat. Budete koukat, koho zkrotil tentokrát

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Dwayne Johnson
Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Divá zvěř v každém z nás budí jiné pocity. Někteří by si domů s radostí pořídili lva, jiné jen při pohledu na fotografie divokých zvířat mrazí. Známá americká hvězda rozhodně patří k těm, kteří se nebezpečných zvířat nebojí.

Americký herec, producent a profesionální wrestler, celým jménem Dwayne Douglas Johnson, který si také přezdívá The Rock, je pro většinu lidí známý z filmů Mumie se vrací, Shazam!, Pobřežní hlídka nebo Jumanji.

Je známý také pro své vtipné příspěvky na sociálních sítích. Před nedávnem ale sdílel fotografii, na které zápasí s krokodýlem na své zahradě. Tato fotka však vyvolala spoustu reakcí.

Zabiják z vodní říše

Na fotografii se Johnson usmívá, zatímco sedí na hřbetu aligátora, kterému drží tlamu svými pevnými dlaněmi.

K fotografii napsal: „Vzpomínka na milovanou Floridu, kde jsem zkrotil Big Berthu – legendárního aligátora, který je zodpovědný za ukousnutí sedmi lidských rukou, čtyřiceti sedmi palců, dvanácti nárazníků nákladních vozidel a jedné kožené ledvinky. Moje ‚zábava‘ byla vždy mírně diskutabilní. Nyní mi podržte můj čaj s tequilou, musím jít bojovat.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dwayne Johnson ? (@__.therock_)

Zatímco fotografie získala více než čtyři miliony reakcí, a někteří fanoušci neviděli na fotografii nic špatného, pod příspěvkem se objevila spousta kritických komentářů.

„Toto je špatně. Neměl by sedět na hřbetu aligátora,“ napsal jeden z fanoušků. „Zkoušet přeprat aligátora v jeho přirozeném prostředí. To je týrání zvířat,“ další z fanoušků dodal.

Dwayne se neukázal se zabijákem poprvé

Dwayne už v minulosti sdílel podobnou fotografii na svém instagramovém účtu. V popisku vysvětlil, jakým způsobem se připravoval na natáčení filmu Rampage Ničitelé, ve kterém zápasil s krokodýlem. Bohužel ani tato fotografie jeho fanoušky nepotěšila.

Dwayne se nikdy nevyjádřil k reakcím u svých příspěvků. Je ale jisté, že někteří fanoušci nad tímto hercem zanevřeli.

Na Floridě je však běžné dělat show s aligátory. Turisté z celého světa se tam sjíždějí, aby se s těmito zabijáky setkali tváří v tvář. Skupiny pro práva zvířat nazvaly tyto show jako jednu z nejkrutějších turistických atrakcí.

I když se Dwayne k reakcím fanoušků nevyjádřil, budeme doufat, že je alespoň zaznamenal. Dwayne se může pyšnit instagramovým účtem, na kterém má přes dvě stě milionů sledujících.
Dle svých příspěvků si rád pochutná na tequile, kterou si s chutí dá i ke snídani.

Autor: František Olša


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články