Báječný den: Roztomilá dcera George Clooneyho se změnila k nepoznání. Takto vyrostla za 25 let od natáčení

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
George Clooney
Zdroj: Denis Makarenko / Shutterstock.com

Dětská hvězda Mae Whitman, která si v počátcích své kariéry zahrála dceru různých slavných osobností, se jen tak nevytratila. I v dospělosti stále válí před kamerou. Jak dnes roztomilá Maggie z Báječného dne vypadá?

Mae Margaret Whitman se narodila v roce 1988 v Los Angeles. Kariéru začala už jako dvouletá, když nahrála voice-over pro reklamu na Tyson Foods.

Odmalička před kamerou

Svůj herecký debut si odbyla v šesti letech ve filmu Když muž miluje ženu, kde si zahrála po boku Andyho Garcii a Meg Ryan. Na konkurzu porazila dalších sedm set dívek.

Její herecká kariéra se už v tak útlém věku rozjela na plné obrátky a Mae šla z role do role. Objevila se například ve známém snímku Den nezávislosti, kde si zahrála dceru samotného prezidenta.

Film nebo seriál, všude byla úspěšná

Ve stejném roce si zahrála také roztomilou dceru George Clooneyho ve snímku Báječný den. Dokonce si za svou filmovou dcerku v jedné ze scén schovával svůj monokl, který si způsobil při hře basketbalu.

Jako malá se Mae objevila také v epizodní roli Přátel, roli získala také v Nemocnici Chicago Hope nebo v JAGu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený mae margaret whitman (@mistergarf)

Z roztomilé malé holčičky dospívala v klasickou teenagerku. V té době získala roli v seriálu Famílie. Z dětské hvězdy se postupně překlopila do té dospělé.

Umí také zpívat

Bravurně zvládá také práci s hlasem. Umí krásně zpívat a jako host nazpívala řadu vokálů indie-punkové kapele Fake Problems. Nadabovala také jednu z postav v animované pohádce Zvonilka a jejích pokračování.

Momentálně září v seriálu Hodný holky, kde hraje jednu ze tří hlavní postav matek, které mají finanční problémy a rozhodnou se je řešit po svém.

Dnes dvaatřicetiletá herečka už sice není ta roztomilá holčička a během dospívání prošla řadou vizuálních proměn, i tak byste ale v jejím obličeji stále poznali malou Maggie.

Zdroj: en.wikipedia.org, buzzfeed.com, Instagram Mae Whitman

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články