Syn ubil rodiče kladivem a ukryl je do ložnice. Pak doma uspořádal párty

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Hadley Tyler
Zdroj: Profimedia

Tyler Hadley byl problémový teenager a jeho rodiče to s ním rozhodně neměli jednoduché. Jejich syn bral drogy, pil alkohol a zanedbával školu. Jednoho dne mu za trest zabavili telefon a auto. Jejich syn se jim za to pomstil ohavným způsobem. I po 10 letech nad tím zůstává rozum stát.

Blake a Mary-Jo Hadleyovi měli dva syny, se kterými žili ve městě Port St. Lucie na Floridě. Rodina působila na první pohled harmonicky. Uvnitř se ale dělo něco neuvěřitelného.

Problémy s rodiči byly pravděpodobně vymyšlené

Černou ovcí rodiny byl nejmladší syn Tyler. Ten o svých rodičích často mluvil velmi negativně. Otec byl podle něj alkoholik, který nešel pro ránu daleko a matka byla panovačná a o syna neměla jevit žádný zájem.

Nikdo z okolí však mladíkovi tuto verzi nevěřil. Kolegové obou rodičů je považovali za skvělé lidi. Tylerovu verzi nepotvrdil ani jeho starší bratr, který naopak tvrdil, že rodiče dělali pro svého druhorozeného syna maximum, jeho vděku se však nikdy nedočkali.

Špatný duševní i fyzický stav

Tyler měl totiž problémy už od dětství. Trpěl slabou imunitou, často tedy stonal a nechodil kvůli tomu do školy. Také se u něj objevila hypotyreóza, tedy nedostatečně aktivní štítná žláza, kvůli které musel brát několik léků denně, a to včetně růstového hormonu.

K tomu se přidaly i psychické problémy. Tyler trpěl nízkým sebevědomím, které vyústilo až k poruše příjmu potravy. Jeho labilní stavy, ve kterých nechyběly sebevražedné myšlenky, nakonec lékaři léčili prášky na poruchy nálad.

Problémy s drogami

Problémy začaly, když mladík začal všechny své léky kombinovat s drogami, ve kterých nechyběla extáze, marihuana a samozřejmě také alkohol.

Právě alkohol byl důvodem, proč mu rodiče 16. června 2011 zabavili mobilní telefon a auto. Tyler se tentokrát s rodiči nehádal. Vzal si tři pilulky extáze a kladivo a šel oba ubít k smrti.

Večírek s mrtvými těly v ložnici

Tím to však neskončilo. Těla rodičů ukryl do ložnice, částečně uklidil dům a pomocí Facebooku svolal své spolužáky na párty. Spolužákům namluvil, že rodiče jsou mimo město.

Večírek se zřejmě povedl, sousedé několikrát dokonce volali policii kvůli hluku. V jednu chvíli se Tyler svěřil svému nejlepšímu kamarádovi, že zabil své rodiče. Ten mu nejprve nevěřil, tak mu mladík ukázal mrtvá těla v ložnici. Kamarád ještě chvíli zůstal v domě, pak šel domů a zavolal policii.

Policie našla dům v otřesném stavu. Návštěvníci párty tam nechali hrozný nepořádek, byl tam rozbitý nábytek, ve stěnách byly díry, všude se válely odpadky. Je až překvapující, že nikomu ze spolužáků nepřišlo divné, že Tyler vůbec neměl strach z toho, co na to řeknou rodiče.

Doživotí s možným propuštěním

Policie našla obě těla zaházená v ložnici. Tyler byl okamžitě zatčen. U soudu bylo mimo jiné předneseno, jak devastační a agresivní Tylerův útok byl. Otec měl mnohočetné zlomeniny v obličeji, rozbitou lebku a roztříštěné kosti na nohách. Matka měla zlomenou páteř a žebra, část její lebky úplně chyběla.

Mladík byl odsouzen v roce 2014 k doživotí bez možnosti podmínečného propuštění. Od trestu smrti ho zachránilo jen to, že byl v době spáchání vraždy nezletilý. On se však odvolal a v roce 2018 byl jeho trest změněn na doživotní trest s možností podmínečného propuštění.

Zdroj: Allthatsinteresting.com, Talkmurder.com, Wikipedia
Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články