Modelka svou kariéru zahodila tím, že uvařila svého muže. Pokusil se ji znásilnit

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Nelson omaima
Zdroj: Profimedia

Když byla Omaima Nelson malou dívkou, žila v Egyptě, kde si šťastného dětství příliš neužila. Stala se obětí mučení a její věznitel ji podle všeho několikrát znásilnil. K překvapení všech se po letech postavila na vlastní nohy.

V roce 1986 Omaima dospěla. Podařilo se jí odjet z Egypta do USA, kde začala nový život. Nejprve pracovala několik let jako chůva, díky pohledné tváři se jí ale podařilo prorazit v modelingu.

Její život se zásadně změnil. A to nejen její kariérou, ale i tím, že potkala svého budoucího manžela. I když byl o třicet let starší, ona k němu vzplanula láskou a brzy se vzali.

Jenže tak, jak mnozí předpovídali, jejich láska netrvala věčně. Ukázalo se, že věkový i názorový rozdíl je v páru tak velký, že se schyluje k něčemu tragickému. Omaima si šťastného života neužívala dlouho.

Když se ji pokusil znásilnit, zabila ho a uvařila

Muž Omaimu dlouhé měsíce týral. Bil ji a psychicky ji ponižoval. Když se jí v roce 1991 den před Dnem díkůvzdání pokusil znásilnit, bránila se.

Přestože ji muž škrtil a zápasil s ní, podařilo se jí z jeho sevření vymanit a bodla mu do krku nůžky, které nahmatala. To by se dalo brát jako zabití v sebeobraně, ona ale kupodivu tímto se svým činem neskončila.

Poté, co její muž zemřel, rozřezala jeho tělo na kousky a uvařila. Jeho vnitřnosti dokonce smísila s nádivkou do krocana. Pak zpanikařila a pokusila se najít pomoc u svého kamaráda.

Nabídla mu peníze

Omaima Nelson si uvědomila, co provedla, a dobře věděla, že se těla nedokáže zbavit sama. Proto jednomu ze svých blízkých přátel nabídla 75 000 amerických dolarů, pokud jí pomůže.

Jenže muž se rozhodl stát na straně zákona a všechno nahlásil policii. Ta na základě jeho udání prohledala dům a zjistila, že si muž nevymýšlel.

Objeveny byly zbytky těla, zakrvácené nůžky i uvařené vnitřnosti smíchané s krocaním masem. Omaima byla ještě ten den zatčena.

Muže prý sníst nechtěla. Své činy ale nedokázala objasnit

Omaima dodnes tvrdí, že svého muže sníst nikdy nechtěla. Proč ho ale uvařila, to nedokáže říci. Podle jejích slov se jen bránila, jenže zákony to vidí jinak.

Omaima jednala krutě, muže zavraždila a s jeho tělem naložila kanibalisticky. V roce 2006 Omaima poprvé zažádala o podmínečné propuštění z vězení. To bylo zamítnuto, a tak se o to pokusila znovu o pět let později.

Nyní je stále ve vězení, kde bude minimálně do roku 2026, kdy může zkusit o propuštění požádat znovu. Podle soudních znalců je ale její šance na úspěch minimální.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články