Domina posedlá smrtí zabila svého přítele. Délka trestu ještě není známa

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Enright Julie
Zdroj: Profimedia

Julia Enright pracovala jako odběrová sestra a příležitostná domina. Její fascinace krví, kostmi a mrtvými těly byla za hranicí běžné výstřednosti. Žena byla totiž obviněna z toho, že zavraždila svého bývalého přítele, a to jako dárek pro toho současného. Soud nad ní vyřkl rozsudek minulý týden.

Julia Enright je lehce výstřední jednadvacetiletá žena z Ashburnhamu a dříve pracovala na transfuzním oddělení. Což nikoho zřejmě nepřekvapilo. Její fascinace krví byla totiž pověstná.

Nalákala ho zřejmě na sex

23. června 2018 pozvala mladá žena svého bývalého přítele Brandona Chicklise k sobě. Údajně mu slíbila, že spolu budou mít sex. Ve zprávě ho instruovala, aby hlavně nikomu neříkal, kam jde. Později se u soudu hájila tím, že nechtěla, aby se to dozvěděla jeho přítelkyně.

Když se mladík začal pohřešovat, tvrdila, že o něm nic neví. Dokonce mu den po jejich údajně neuskutečněné schůzce napsala, zda je v pořádku a co se mu stalo, že nedorazil. Tělo Brandona Chicklise našel náhodný běžec u dálnice v New Hampshire za sedmnáct dní.

Prý se vůbec nepotkali, ale najednou změnila názor

Tělo bylo zabaleno v plachtě a v pytlích na odpadky. Z mladého muže sice už zbyly víceméně jen kosti, ale i tak dokázal patolog určit příčinu smrti — mnohočetná bodná zranění.

Vyšetřování postupně začalo více a více ukazovat na Julii. Ta nakonec přiznala, že se s Brandonem setkala, že měla v úmyslu mít s ním sex v domečku na stromě, nakonec si to ale rozmyslela. To on údajně nechtěl pochopit, napadl ji a ona ho v sebeobraně bodla.

Důkazy hovořily proti ní

Tato obhajoba však u soudu neobstála. Proti mladé ženě svědčil především fakt, že místo činu bylo předem připraveno. Vyšetřování ukázalo, že zakoupila lana, řetězy a úchytná madla. Důkazy také naznačovaly, že na podlahu domu umístila plachtu.

Dalším důkazem byl její elektronický deník. Ten byl plný násilných výjevů a textů. Na jedné stránce dokonce napsala, že má strašnou chuť někoho ze zvědavosti zavraždit.

Několik dní po vraždě si ve svém deníku zapsala, že „to“ byla forma dárku pro přítele, ale že on z toho příliš nadšený nebyl. Podle obžaloby měla na mysli vraždu, ona sama tvrdila, že měla na mysli vykradení hrobu a odnesení kostí.

Délka trestu ještě není stanovena

Pravdou bylo, že ji kosti fascinovaly, dokonce používala zvířecí při své umělecké činnosti. Jak se ale později ukázalo, tělo Brandona bylo ošetřeno takovým způsobem, aby se co nejdříve objevily kosti. Stejně tak to dělala i se zvířaty.

Po přihlédnutí k těmto všem důkazům vynesl soud rozsudek — vina z vraždy druhého stupně. Obžaloba spíše myslela na vraždu prvního stupně, protože byla přesvědčena, že byla vražda plánovaná. To se ale podle soudu zcela neprokázalo. O výši trestu se bude rozhodovat 18. ledna.

Zdroj: Allthatsinteresting.com, Eu.telegram.com, People.com
Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články