Komerční sděleníZajímavosti

Rutina do sexu nepatří! Zbavte se jí, než bude pozdě!

od Luboš Klouček
3 minuty čtení
41225439 s
41225439 s

Sex patří k životu. Bez sexu bychom neexistovali. Někdy se do něj ovšem vkrade rutina. A ta bývá jakýmsi zdviženým prstem, že je nejvyšší čas něco změnit. A nemáme na mysli hned partnera.

Výměna partnera neboli nevěra při partnerské nespokojenosti se sexuálním životem bohužel bývá častá. Částečně jí nahrává i skutečnost, že v naší společnosti je víceméně tolerována. Víte, co se říká? Kamarád taky rád. A nejenom kamarád. Zkuste si projít profily na některých seznamkách. Ženáčů, ale i ženatých paniček tam najdete spoustu. Spousta z nich hledá povyražení, zpestření svého jinak nudného sexuálního života. Ale ruku na srdce, milé dámy a pánové, skutečně se chcete vydat cestou lži a přetvařování?

Pozor na některé potraviny!

Za pokulhávajícím sexuálním apetitem ovšem nemusí stát jen rutina. Chuť na sex třeba mizí například po konzumaci některých potravin jako ty průmyslově zpracované, sladké limonády, alkohol (včetně piva), cukr či tzv. hydrogenové tuky. Na vině však mohou být i některé zdravotní neduhy. Víte třeba, že nadváha zhoršuje sexuální apetit? Stejně jako některé léky, nedostatek energie, únava a kouření. Viníků, na něž můžeme ukázat, zkrátka může být celá řada. A otázkou je, jak se jich zbavit. Tedy co udělat pro to, abychom se do sexu pouštěli se stejným nadšením jako kdysi.

Vraťte sexu šťávu!

Zdroj: 123RF.COM

Způsobů, jak sexu vrátit nezbytnou šťávu, je spousta. Pro ženu je skvělým afrodiziakem zamilovanost. Zamilovaná žena dělá hotové divy a svému vyvolenému je ochotna udělat první poslední, co mu na očích uvidí. V dlouholetých vztazích ale k nečekaným vzplanutím dochází jen málokdy. Pak na řadu přicházejí jiná afrodiziaka, svůdné erotické prádlo nebo třeba párové sledování lechtivých filmů. Pozor však, aby druhou polovinu spíš neodradily.

Masturbujte!

Skvělým způsobem je masturbace, tedy sebeuspokojování. Ta prospěje každému. Mužům, ženám, mladým i starým. Nezávisle na sexuální orientaci. Ano, i gayové si užívají masturbace! Zapomeňte však na starou ruční práci! Tu dnes

Zdroj: 123RF.COM

nahrazují sofistikované pomůcky pro dospělé neboli sexuální hračky. Ty můžete používat nejenom v soukromí, ale i při sexu v páru. Jejich úkolem je dvojici jaksepatří rozparádit. A věřte, že s některými modely to jde opravdu rychle.

Pokud se však muži rozhodnou vzít tuto práci do vlastních rukou, mají široké spektrum pomůcek pro sebeuspokojení. Ptáte se, jaké masturbátory existují? Doporučujeme vyzkoušet umělé vagíny, kterých je na trhu celá řada.

Nevíte, jaké erotické pomůcky zvolit?

Ani se nedivíme. Nabídka trhu je v tomto segmentu opravdu bohatá a laik se v ní snadno ztratí. Například vibrátory existují rotační, pulzační, masážní, podtlakové, s přísavkou, na klitoris, na bod G, anální, párové a je otázkou do pranice, kterému dát přednost. Chtělo by to vyzkoušet všechny, nemyslíte?

Recenze erotických pomůcek

Ne, nebudeme vás nabádat, abyste investovali do deseti vibrátorů a mezi nimi si našli svého favorita. Tuto práci za vás odvedli na serveru Lascivni.cz, který se zaměřuje na reálné recenze erotických pomůcek. Doprovozené vlastními fotografiemi a videi!

Nejlepší erotické pomůcky

Od roku 2010 patnáctičlennou redakcí prošlo více než 300 erotických hraček. Jejich recenze jsou na webu rozdělené do několika tematických kategorií, jako jsou vibrátory, dilda, umělé vagíny a spousta dalších. Ty nejlepší pak najdete ZDE. Součástí webu je však i magazín, v němž najdete odpovědi na spoustu otázek, na něž se možná stydíte zeptat. Zajímá vás, jak vybrat nejvhodnější vibrátor pro začátečnici? Jaké partnerské pomůcky nejvíce okoření vztah? Či jaký je ideální peprný dárek pro svatební pár? Pokud ano, rozhodně jste na správné adrese.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články