Beverly Hills 90210: Nevinnému Davidovi se okolí vyhýbá. V téměř 50 letech chytil druhou mízu a začal dělat bizarní věci

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
david beverly hills e1600183682673
david beverly hills e1600183682673

Jako nevinného školního DJ Davida, který miluje ještě nevinnější Donnu, si Briana Austina Greena pamatujeme z hitu devadesátých let Beverly Hills 90210. Nevinnost je dnes minulostí a z herce je pořádný vztahový bouřlivák, který však neztratil nic ze své atraktivity.

Brian Green se narodil v roce 1973 v Kalifornii. Má dva nevlastní sourozence. Otec George se věnoval country hudbě a westernovým představením.

Malého Briana často brával s sebou, právě tam získal kladný vztah k hudbě. Prostřední jméno Austin mu rodiče dali až v devíti letech, aby se odlišil od jiného herce se stejným jménem.

Poprvé se objevil před kamerou v seriálu Knots Landing, kde ztvárnil roli Briana Cunninghama. Následovala epizodní role v populární Pobřežní hlídce.

Na hvězdné devadesátky nikdy nenavázal

Největší slávu mu zajistila role Davida Silvera v seriálovém hitu devadesátých let Beverly Hills 90210. Coby školní DJ se chce dostat do party úspěšných mladíků a povede se mu to. Zažije několik různých vztahů, ale jeho cesty vždy vedou k nesmělé Donně.

Zdroj: Profimedia

Během deseti let, které strávil v seriálu, měl několikrát možnost vyzkoušet si profesi režiséra a producenta.

Jeho další role už na úspěchy slavného seriálu nikdy nenavázaly. Objevoval se jak v televizních filmech, tak v epizodních rolích různých seriálů.

Otec čtyř dětí v téměř padesáti letech chytil druhou mízu

Jeho soukromý život byl vždy rozebíraný v médiích. V roce 2002 se stal otcem svého prvního syna Kassia Lijaha, kterého má s hereckou kolegyní z Beverly Hills 90210 Vanessou Marcil.

Následoval velmi bouřlivý vztah s o třináct let mladší herečkou Megan Fox. Pár se několikrát rozešel, a to vždy s podrobným rozborem v bulváru.

V roce 2010 se na pláži na Havaji vzali a o dva roky později se jim narodil syn.

Harmonie ale nenastala, pravidelně se rozcházeli a dávali dohromady, stihli mezitím přivést na svět další dva syny. Po deseti letech manželství ale letos ohlásili definitivní rozchod a jejich cesty se rozešly.

Titulky bulvárních novin ale nezbedný Brian plní dále. I když mu táhne na padesátku, stále je atraktivní i pro mladší dívky.

Od května, kdy se oficiálně rozešel s manželkou Megan, stihl vystřídat dvě extravagantní partnerky.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články