Sestra filmového Rona Weasleyho vyrostla do krásy. Její zrzavé kadeře doslova berou dech

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
rupert grint
rupert grint

Jeho jméno zná celý filmový svět. Rupert Grint se deset let objevoval ve filmu jako nejlepší kamarád Harryho Pottera Ron Weasley. S životní rolí dospěl a milují ho díky ní miliony fanoušků. Jeho krásná mladší sestra Samantha zatím žije v ústraní. Je to ale velká škoda.

Rupert Grint není rozhodně neznámé jméno, přestože se do světa filmu výrazně zapsal jen jednou rolí. Vydržel ji hrát deset let a vypadá to, že už nikdy mu ji nikdo neodpáře.

Byl to právě nejlepší kamarád Harryho Pottera z filmové série o Harrym Potterovi, který z Ruperta Grinta udělal hvězdu.

O deset let později, ale přeci jenom

Rupert Grint prakticky vyrůstal před kamerami a před zraky veřejnosti. O svém soukromí toho ale moc neříkal, proto o jeho rodině skoro nikdo nic neví.

Hlavně o té nejbližší, i když je to jen pár dní, co o sobě sympatický zrzek dal zase vědět. Založil si Instagram a první fotku vtipně okomentoval, že sice až po deseti letech, ale přeci jenom.

Letos se mu povedlo ještě jedno velké překvapení. Jeho přítelkyni herečce Christině Groome se narodila dcera Wednesday, kterou Grint poprvé představil právě na svém Instagramu. Soukromí zrzavého herce je bohužel trochu zajímavější než jeho herecká kariéra.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Samantha Grint (@samanfagrint)

Zatímco jeho herečtí kolegové Daniel Radcliffe a Emma Watson se snaží ze svých kultovních postav vymanit, on za sebou žádnou zářivou hereckou kariéru nemá.

Vypadá to, že role Rona pro něj opravdu zůstane ta životní. Sice za sebou má několik rolí ve filmech a seriálech, ale zatím se o něm nepsalo jinak než jako o Ronovi.

Věrný doprovod na premiéry

Rupert Grint má se svou životní rolí velmi společné. Mimo jiné třeba to, že on i Ron mají velké rodiny a hodně sourozenců.

Grint má čtyři, přičemž on je ten nejstarší. A zatímco Ron má spíše bratry, Rupert se může pochlubit třemi krásnými sestrami Samanthou, Georginou a Charlotte a jedním bratrem Jamesem.

Byla to právě vždy Samantha, která svého slavného bratra doprovázela na premiéry Harryho Pottera. Měla jej za vzor a fotky sourozenců, kteří bez sebe nedali ani ránu, miloval celý svět.

Grint ale po letech přiznal, že se na své snímky nemůže dívat a ví, že nikdy si filmy o kouzelníkovi neužije jako fanoušek.

Vyrostla do krásy

Zatímco na premiérách byla Samantha vždycky za tu roztomilou, po letech museli všichni uznat, že vyrostla do krásy. Dnes je dívce dvacet čtyři let a svého bratra rozhodně v něčem překonala.

On totiž nikdy nepatřil mezi prvoplánové krasavce, kdežto na Samanthu se kouká opravdu krásně.

Má velké výrazné oči, plné rty a husté zrzavomahagonové vlasy. Je velká škoda, že tuhle anglickou krásku nikdo nezná. Možná Rupert Grint moc dobře věděl, proč má svou rodinu spíše skrývat. Je jasné, že Samantha musí mít dlouhé zástupy ctitelů.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články