Dcera Ashtona Kutchera se tváří naštvaně. Až zjistí, jakou boudu na ni rodiče nachystali, bude doslova zuřit

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
ashton kutcher
ashton kutcher

Krasavec Ashton Kutcher byl v minulosti ženatý s o šestnáct let starší Demi Moore. Štěstí našel ale až s herečkou Milou Kunis, se kterou má dvě děti. Ty ale rozhodně nemají nic zadarmo.

S nynější manželkou Milou Kunis se Ashton Kutcher poznal už v devadesátých letech, když spolu hráli v seriálu Zlatá sedmdesátá. Do povědomí se ale dostal hlavně díky vztahu s herečkou Demi Moore, kterou si v září 2005 vzal. V roce 2013 se ale rozvedli, podle herečky kvůli tomu, že ji Ashton podváděl.

Soukromí především

Štěstí našel až s kolegyní Milou Kunis a vypadá to, že si na společný život museli pár let počkat. Vzal si ji v roce 2015 a mají spolu dvě děti. Starší dcera Wyatt Isabelle Kutcher oslavila 1. října šesté narozeniny. Syn Dimitri Portwood Kutcher bude mít zase 30. listopadu čtvrté narozeniny.

Herecká dvojice si ale soukromí velmi hlídá a o svých dětech mluví málokdy. Skoupí na své životy byli už v době, kdy byla Mila těhotná.

Ta se v minulosti svěřila, že nemá žádné soukromí, protože ji fotografové fotí už třeba v sedm ráno, kdy jde v teplácích cvičit. Jejich děti jsou pro ně vším, proto podrobnosti ze života příliš často nevyprávějí.

Žádné dárky pod stromeček

Život slavných ratolestí ale rozhodně není žádný med. V roce 2018 se dvojice rozhodla, že nebudou zbytečně plýtvat svými penězi, a to ani v případě svých dětí.

Zdroj: Profimedia

Slavnému páru se nelíbilo, že Vánoce dnes jsou hlavně o dárcích, proto se rozhodli, že nebudou svým dětem dávat žádné dárky pod stromeček.

Podle nich dostala jejich dcera moc dárků hlavně od prarodičů, a to ona ve svém věku neocení. Proto Mila i Ashton své rodiče požádali, aby vnoučatům koupili pouze jeden dárek. Pokud to nesplní, věnují hračky do dětských domovů a do nemocnic.

Z peněz nedostanou nic

A to není jediný „podvod“, kterého se děti slavného páru dočkaly. Mila i Ashton jsou vyznavači tvrdé práce a fanoušky překvapili tvrzením, že jejich děti nedostanou z pohádkového majetku nic.

Svá jmění dají raději na charitu, než aby ho odkázali svým dvěma dětem. Oba dva si myslí, že děti žijí nad poměry, což si sami ani neuvědomují.

To ale neznamená, že by manželé své ratolesti nepodpořili. Pokud v budoucnu přijdou s dobrým obchodním plánem a budou chtít tzv. založit, rodiče je finančně podpoří.

Chtějí ale, aby byli vynalézaví a aby cítili motivaci. Královský majetek, který mají oba na kontě, tak děti neuvidí zadarmo.

Geniální dcera

Ashton na svou dceru může být náležitě hrdý, protože už ve dvou letech podle něj mluvila třemi jazyky. Mila pochází z Ukrajiny, proto právě Wyatt mluvila anglicky, rusky a španělsky.

Prý všem třem jazykům rozumí a dokáže jimi i mluvit. Herec si myslí, že je to kvůli tomu, že dívky dospívají rychleji než chlapci.

Ashton podle fotek se svými dětmi dokazuje, že patří mezi nejvíc sexy tatínky vůbec. Pryč jsou doby, kdy pařil do rána na večírcích, teď se raději věnuje rodině.

Jestliže Wyatt bude mít geny po svých rodičích, má se rozhodně na co těšit. Mila patří mezi nejkrásnější herečky a roztomilá holčička jí začíná být čím dál tím víc podobná.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články