Auto-motoKomerční sděleníZe života

Jak vybrat správnou vůni do auta?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Auto vune
Zdroj: Benedek Alpar / Shutterstock.com

Zřejmě každý chce, aby mu to v automobilu příjemně vonělo. Ale zase ne moc. Takže jaká vůně do auta je vhodná a od které se raději držet dál?

Hlavní funkcí vůní jako takových je navození příjemné atmosféry, popřípadě dojmu. Ženám vůně přidává na přitažlivosti a atraktivitě. A atraktivní je samozřejmě i příjemně vonící interiér, interiér vozidla nevyjímaje. To však neznamená, že můžeme slepě sáhnout po každé vůni, s níž se setkáme na pultě benzinové pumpy. Některé vůně nám totiž mohou i uškodit.

Dejte na své pocity

Při výběru postupujte stejně jako při výběru parfému. Přičichněte k ní. Je vám příjemná? Dokážete si představit, že ji budete čichat i dlouhé hodiny – v závislosti na délce jízdy, kterou máte před sebou?

Dejte přednost jemným vůním

Parfém by v interiéru automobilu měl vytvářet pozitivní energii a evokovat pocit čistoty. Proto se vyvarujte příliš silných a agresivních vůní způsobujících bolesti hlavy a místo nich se zaměřte raději na jemné.

Nepodceňujte složení

Vůně do automobilu by řidiče také neměla utlumovat, naopak příjemně povzbuzovat a omezovat jeho únavu. Velkou pozornost věnujte také složení vůně do auta, jež je v hledáčku vašeho zájmu. Před přípravky na bázi chemie se zaměřte spíše na ty přírodní. Nebojte, i ty vydrží vonět dlouhou dobu.

Jakou značku?

Velmi příjemné vůně najdete například v portfoliu značky California Scents. Přímo neodolatelná je například vůně zralých višní, případně melounu nebo vanilky americké značky California Scents. Ta dbá nejenom na přírodní složení svých produktů, ale také maximálně respektuje životní prostředí.

Pro automobily i interiéry

Každá vůně od California Scents obsahuje biologicky odbouratelné lněné plátky. A její užití není omezované jen na interiéry automobilů. Příjemné vůni višní se můžete oddávat i v kanceláři a domácnosti. A to plné čtyři měsíce!

Nastavte si intenzitu dle libosti

Její speciální design navíc umožňuje nastavení intenzity. Připadá vám vůně příliš silná? Otočením horního krytu ji zjemníte. V malých interiérech (například právě v automobilu) jej přivřete a ve větších (v místnosti) plně otevřete. Chytré, že?

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články