Luxusní automobil Eltona Johna s ledničkou na šampaňské je na prodej. Jeho vyvolávací ceně neuvěříte

od František Olša
2 minuty čtení
Elton John
Zdroj: Mazur Travel / Shutterstock.com

Koupě ojetého vozu může být náročná. Kontrola najetých kilometrů, počet majitelů a spousta dalších věcí nás potká při tomto procesu. Aktuálně se ale na trhu objevil vůz, u kterého spousta lidí malé nedokonalosti nebude řešit. Anglický zpěvák Elton John se rozhodl zbavit jednoho ze svých vozů a vy máte jedinečnou příležitost tento bourák získat.

Elton John je anglický zpěvák, hudební skladatel a klavírista. Mezi jeho nejznámější skladby patří I’m Still Standing nebo Can You Feel the Love Tonight, která byla dokonce oceněna Oscarem a zazněla v nejúspěšnějším animovaném filmu Lví král.

Zajímavé vozy v garáži

Známý anglický zpěvák se již v minulosti ukázal v zajímavých vozech. Některá jeho minulá auta zahrnovala vše od Ferrari Testarossa až po Aston Martin V8 Vantage. V jeho garáži pravděpodobně probíhá inventura, a proto se zpěvák rozhodl jednoho vozu zbavit.

V aukci se od včerejška objevil vůz Maserati Quattroporte z roku 2005. Na britské aukční síni The Market je aktuálně k mání a může být vaše. Nejedná se ovšem o obyčejný vůz. Tento auťák vám nabídne maximální luxus.

Maserati Quattroporte

Zdroj: Profimedia

Na autě není ani jeden škrábanec či známka po promáčknutí. Interiér obsahuje dýhy z růžového dřeva a kožené čalounění, které vykazuje jen malé opotřebení. S tím vším se ale dá počítat u šestnáct let starého vozu.

Na to, že je automobil starší, má výbavu z budoucnosti. Krasavec zahrnuje vnitřní čalounění střechy, masírující sedadla, dýhované výsuvné zadní stolky a tónovaná skla. Navigace a skvělý zvuk je samozřejmostí. V loketní opěrce se pak skrývá velká rarita. K dispozici je lednička, která vám udrží šampaňské chladné do doby, než dorazíte na večírek.

Cena není špatná

Na tachometru má vůz pouhých 45.855 kilometrů, z toho přes tisíc kilometrů přidal současný majitel, který vůz koupil v roce 2016. Aby bylo dokázáno, že tento vůz byl původně prodán Eltonovi, k autu dostanete originální papírování, jehož součástí je například dopis uvedený „Vážený pane Johne“, který mu blahopřeje k nákupu.

Tento miláček s volantem na pravé straně nemá uvedenou odhadovanou cenu, ale další podobné vozy, které jsou v současné době k dispozici v USA, jsou uvedeny s cenovkou přibližně půl milionu korun. Žádný z nich ale neměl tak moc slavného prvního majitele, což je faktor, který jistě zvýší cenu i tohoto vozidla.

Pokud byste se tedy rádi projížděli ve voze známého zpěváka, na nic nečekejte a vyrazte do internetové aukční síně, kde je tento luxusní automobil k mání. A kdo ví, třeba bude váš.

Autor: František Olša

Související články