Syn Davida Beckhama je stejný krasavec jako jeho otec. Střídá účesy častěji než on

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
david beckham
david beckham

Když jste syn Davida a Victorie Beckhamových, je vám kariéra skoro předurčena. Buď z vás bude fotbalista nebo budete fušovat do módy. Romeo James Beckham si vybral to druhé.

Když jsou vaši rodiče jeden z nejslavnějších párů světa a dostanete jméno Romeo, je snad až nutností, že musíte vypadat dokonale. A Romeo James Beckham své slavné rodiče opravdu nezapře. Je prostřední ze tří synů Davida Beckhama a jeho ženy Victorie.

Sice se narodil v Londýně, ale když mu byl rok, přestěhovala se celá rodina do Španělska. Malý Romeo si tak hned musel zvykat na nový jazyk.

Sláva se na něm podepsala

Beckhamovi vždycky byli terčem fotografů. A to nejen fotbalista a modelka, ale i jejich děti.

Blesky fotoaparátů všudypřítomných paparazzi se brzy podepsaly na zdraví Romea. V roce 2006 mu lékaři diagnostikovali epilepsii, kterou prý způsobila právě neustálá přítomnost fotoaparátů.

Fotbalista proto novináře poprosil, aby jeho syna alespoň nějakou dobu nefotili a on měl čas se uklidnit. Jinak u něj prý hrozil záchvat.

Modeling má v krvi

Všechny zajímalo, jakou cestou se stále krásnější a roztomilejší Romeo vydá.

Sice se stejně jako jeho starší bratr Brooklyn vidí ve svém otci a rád si kopne do míče, na profesionální kariéru sportovce to nevypadá.

Romeo se totiž rozhodl jít tak trochu ve stopách své matky a věnuje se modelingu. Victoria patří mezi úspěšné návrhářky a její oblečení je velmi žádané.

Zdroj: Profimedia

V roce 2012 se poprvé objevil v reklamě britské značky oblečení, to mu bylo teprve deset let.

Před fotoaparátem slavného fotografa Maria Testina, který fotil i portrét snoubenců prince Williama a Kate Middleton, se předvedl coby skutečný profesionál.

Do kampaně si ho vybral sám šéfdesigner značky a podle něj byla s Romeem radost pracovat.

Z kampaně do kampaně

A nebyla to zdaleka jediná příležitost vidět malého Romea před fotoaparátem.

Ve vánoční kampani stejné značky se objevil i o dva roky později a opět to stálo za to. Kampaň nazvaná „Z Londýna s láskou“ ukazovala modela jako zdatného tanečníka, protože celá reklama byla celá jako velké muzikálové číslo.

Už v té době jej návrháři i fotografové považovali za skvělého spolupracovníka. Kromě toho, že podle šéfa značky je to jeden z nejtalentovanějších mladých modelů, má úžasný šarm, styl i energii.

A navíc značce vydělal jmění. Jeho první kampaň s modelkou Carou Delevingne prý zvýšila podíl prodeje o třináct procent.

Všichni chtějí jen jeho

Romeo Beckham je na pozornost médií zvyklý odmalička a pózování mu rozhodně nedělá velké problémy.

A to nejen na profesionálních fotkách či při příležitostech na červeném koberci, ale i v soukromí.

Podle všech je to opravdu velký talent. Modelingu se tak věnuje doteď. Jde z kampaně do kampaně, což znamená, že neustále mění své účesy, jako to dělal jeho slavný otec. Vypadá to, že jeho kariéra bude jen stoupat.

Svou Julii už našel

Daří se mu nejen v pracovním životě, ale i v tom soukromém. Jeho starší bratr Brooklyn letos požádal svou přítelkyni Nicole Peltz o ruku, z čehož byla samozřejmě velká událost.

Pozadu nezůstává ani Romeo, který letos v září oslavil plnoletost. Sice se do svatby zatím nežene, ale svou Julii už našel.

Prostřední syn Beckhamových chodí s Miou Regan už více než rok a vypadá to, že láska jim jen kvete.

Rád sdílí fotky nejen své lásky, ale i své soudržné rodiny. Děti mají ve svých rodičích skvělý příklad, jejich manželství je skálopevné. Slavná rodina tak vedle sebe drží za každých okolností.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články