Sestra Froda Pytlíka z Pána prstenů je kráska s pomněnkovýma očima. Vypadá jako jeho identická kopie

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
frodo pytlik pan prstenu
frodo pytlik pan prstenu

Elijah Wood bude zřejmě už navždy spojován především s rolí Froda Pytlíka ve fantasy trilogii Pán prstenů. Fanoušci o něm v době největší slávy věděli snad vše, ačkoliv si Elijah soukromí střeží a k médiím příliš nepromlouvá. Navíc platí za jednoho z nejslušnějších lidí v Hollywoodu, což je dáno zřejmě jeho výchovou. Podobně je na tom i jeho sestra, která se však raději drží v ústraní.

Hannah Blessing Wood je básnířka, jež se narodila v roce 1983. Vyrůstala stejně jako její sourozenci v Iowě.

Kromě Elijaha má ještě dalšího bratra, Zachariaha, který je ze všech sourozenců nejstarší.

Byla vychovávána jako katolička a už od dětství plná vděku a pýchy sledovala, jak jde kariéra Elijaha strmě vzhůru – od reklamních spotů, hudebních videoklipů a prvních filmů až po veleúspěšnou trilogii Pán prstenů podle Tolkienových knih.

Herečka to není, ale před kamerou se párkrát také mihla

I Hannah se objevila v menších rolích ve filmech. Většinou se jednalo o komparz, neměla tedy žádnou scénu, v níž by mluvila.

Zajímavé je, že i Hannah se v trilogii objevila. Konkrétně ji můžeme zahlédnou v díle Pán prstenů: Dvě věže, v němž hrála dívku ukrytou v Třpytivých jeskyních. Mohli jsme ji ale vidět třeba i ve filmu Radio Flyer.

Hannah Elijaha velmi podporovala, když létal na Nový Zéland natáčet Pána prstenů. Herec dodnes tvrdí, že bez toho, jak mu držela pěsti, by to nezvládl.

Zdroj: Profimedia

Ráda píše a čte poezii

Hannah dokonce svého bratra občas doprovázela na rozhovory, při nichž si četla.

Nejenže je vášnivou čtenářkou, ale sama poezii také píše. Když se o jejím bratrovi mluvilo jako o dětské hvězdě a aspirujícím herci, o ní se hovořilo právě jako o nadějné básnířce.

Stejně jako Elijah i jeho mladší sestra se pyšní krásnýma, velkýma pomněnkovýma očima.

Okatá umělkyně se na veřejnosti příliš neobjevuje, párkrát byla viděna po boku svého bratra na společenských akcí, kde se nejen fotografové podivovali nad jejich neuvěřitelnou podobou.

Hannah ráda střídá barvy vlasů a střih. Už se představila jako brunetka s krátkým, klučičím účesem a nedbalou ofinou, jež dala vyniknout jejím hlubokým modrým očím.

Toho samého efektu docílila, i když měla vlasy delší a obarvené na zrzavo.

Autor: Šárka Blahoňovská


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články