Kapitán Amerika tentokrát nezachránil svět, ale svého mazlíčka. Začíná se mu čím dál více podobat

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
kapitan amerika
kapitan amerika

Dobré srdce, to je určitě to, čím vítězí hollywoodský fešák Chris Evans, představitel Kapitána Ameriky. Z útulku si adoptoval Dodgera, kterého si zamiloval během jednoho natáčení.

Oblíbenec žen Chris Evans je vášnivým milovníkem psů. Se svým prvním psem Eastem žil dvanáct let.

Když jeho psí miláček zemřel, představitel Kapitána Ameriky z marvelovských komiksových filmů věděl, že potřebuje dát psí štěstí dalšímu miláčkovi.

Upřímná láska

Chris Evans svého psího kamaráda upřímně miluje a myslíme, že neexistuje čistší láska než mezi nimi dvěma.

Herec v roce 2015 hrál ve filmu Velký dar. Jedna scéna se odehrávala v útulku, kde se Chris se štěnětem křížence boxera s dalšími plemeny poprvé potkal.

Zamiloval se do něj, vzal si ho domů a dal mu jméno Dodger.

Od té doby jsou nerozlučnou dvojkou. Hrají si spolu, spí spolu v posteli, mazlí se spolu, a hlavně se Chris se svým mazlíčkem rád pochlubí na sociálních sítích.

Na Instagramu je sice Chris jen chvilku, ale i přesto fanoušky pravidelně zásobuje roztomilými selfie fotkami. Dvojka je to opravdu k popukání.

Úprava podle něj

Chris je zatím nezadaný, ale vypadá to, že veškerou lásku a pozornost věnuje svému psovi. Během jarní pandemie koronaviru se rozhodl, že svému psovi trochu upraví zevnějšek.

Zdroj: Profimedia

Vzal do ruky nůžky a za pomoci pár pamlsků psa přemluvil k úpravě srsti. Podle jeho slov to šlo nejen špatně, ale i pomalu.

Zatímco hafan neměl příležitost podívat se do zrcadla, Chris brzy zjistil, že Dodgerovi moc nepomohl, spíše naopak.

Sice jej prý ujišťuje, že vypadá dokonale, ale prý doufá, že nezačnou vyrábět zrcadla v psí výšce. Příště by měl raději počkat na profesionály.

Věrný společník i při cvičení

Chris na internet rád sdílí nejen fotky, ale i videa se svým mazlíčkem.

Chtěl se také připojit k výzvě #22KILL a poděkovat všem ženám a mužům, kteří slouží za Spojené státy, a upozornit na narůstající počet sebevražd mezi válečnými veterány.

Herec do výzvy šel s těmi nejlepšími úmysly a vervou hrdiny. Všechno šlo hladce, ale jen do chvíle, kdy se Dodger začal dožadovat pozornosti a začal herce při plnění výzvy třeba zasypávat psími polibky.

Chris se ale nevzdal a se smíchem výzvu dokončil společně i se svým nejlepším přítelem. Láska je mezi nimi evidentní.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články