Arnold Schwarzenegger tráví karanténu s neobvyklými domácími mazlíčky. Místo na farmě žijí u něj v kuchyni

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
arnold schwarzenegger 1
arnold schwarzenegger 1

Arnold Schwarzenegger i v 72 letech a době silně ovlivněné pandemií koronaviru ví, jak své fanoušky potěšit. Obzvlášť když na svůj Instagram dává fotografie svých domácích mazlíčků. A že to nejsou ledajaká zvířátka.

Kvůli svému věku si filmový akční hrdina a bývalý guvernér Kalifornie musí dávat velký pozor, aby se nenakazil.

Většinu času tráví doma, kde mu dělají společnost i jeho domácí mazlíčci. I když pro někoho to jsou spíše hospodářská zvířata, on se s nimi dělí o domácnost.

Doma se stará o psa, poníka i osla

Osel se jmenuje Lulu, poník dostal jméno Whiskey. Schwarzenegger s nimi dokonce natočil i video, na němž je krmí mrkví a dělá si legraci z toho, že doma se teď stravuje vegansky.

„Lulu miluje mrkev. Whiskey miluje mrkev. Dal jsem si také trochu veganského jídla,“ řekl s úsměvem. „To je to, co děláme. Nechodíme ven, nechodíme do restaurací, nic takového nepodnikáme,“ ubezpečil své fanoušky.

Zdroj: Profimedia

Evidentně se má dobře a nikam nevychází. Touto zprávou je chtěl ponouknout k tomu samému.

Video natočil v čase, kdy byla v Kalifornii nařízena karanténa osob starších 65 let a lidí s chronickým onemocněním.

Fotkami s domácími mazlíčky zahlcuje svůj Instagram

Před pandemií si dokonce své psí kamarády vodil do práce. Existují fotografie, na nichž Schwarzenegger telefonuje v kanceláři, přitom na něj jeho poník kouká. Bývalý herec si s ním dokonce i pořídil selfie.

Poník i osel jsou dle všeho dobře vychovaní. Trpělivě čekají, až je jejich páníček nakrmí a pohladí. Kromě mrkve mají ještě rádi ovesné sušenky.

O tom se mohli přesvědčit i diváci večerní show Jimmyho Fallona, kde měl Schwarzenegger živý vstup z karantény.

Na svém psovi demonstroval, že je důležité si mýt ruce

Kromě oslice Lulu a poníka Whiskeyho má představitel Barbara Conana i malého pejska, jorkšírského teriéra jménem Cherry.

Nechal se rovněž zachytit, jak svému psovi myje packy. Chtěl názorně demonstrovat, jak je důležité v době covidové mýt si ruce.

„Snažil jsem se Cherry ukázat návod na mytí rukou, ale myslím, že vy mu budete věnovat větší pozornost,“ vtipně glosoval, když se jeho pes netvářil na své mokré tlapky příliš nadšeně.

Autor: Šárka Blahoňovská


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články