Dcera Antonia Banderase se nepotatila. Je to zelenooká kráska s porcelánovou pletí

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
antonio banderas
antonio banderas

Rodina plná talentů. Tak se dá ve zkratce popsat zázemí třiadvacetileté Stelly, dcery filmových herců Antonia Banderase a Melanie Griffith. Vydá se také stejným směrem, nebo se bude realizovat v jiném odvětví?

Stella del Carmen Banderas se narodila v roce 1996 do filmové rodiny.

Tatínek Antonio Banderas ztvárnil Zorra a maminka Melanie Griffith v té době už měla za sebou úspěch v podobě několikanásobné nominace na Zlatý Glóbus, kterou v roce 1988 proměnila.

Rodinná idylka trvala téměř dvacet let

Vztahu Antonia a Melanie nikdo moc šanci nedával. Melanie je o dva roky starší a byla dost žárlivá, čemuž fanynkami obletovaný Antonio moc nepřispíval.

Jeho rodiče, silně věřící katolíci, se dokonce neúčastnili svatebního obřadu, protože s rozvodem a druhým manželstvím nesouhlasili.

Pár měsíců po svatbě se jim narodila dcera Stella.

Antonio si prý vždy přál velkou rodinu, takže mu nevadilo, že společně se Stellou s nimi žili i syn a dcera Melanie z předchozího manželství.

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Herectví si Stella vyzkoušela už jako dítě, objevila se totiž v drobné roli ve filmu Léto v Alabamě.

Jednalo se tak trochu o rodinný projekt, protože snímek režíroval tatínek Antonio, hlavní roli hrála maminka Melanie a vedlejší roli nevlastní sestra Dakota Johnson. Ta je dnes světoznámou herečkou.

I přes proroctví zlých jazyků spolu slavný pár vydržel až do roku 2015.

V době rozvodu už ze Stelly byla téměř dospělá žena, která svým rodičům dělá jen radost.

Tatínkova holčička

S tatínkem Antoniem má Stella velmi pěkný vztah a neváhá se za ním rozjet, kdykoliv ji potřebuje.

Například když mu v roce 2017 zemřela maminka, byla mu velkou oporou. Stella studuje umění a občas si odskočí k modelingu.

Vypadá to, že se rovněž jako zbytek rodiny vydá směrem hereckým a pyšný otec Antonio se nechal slyšet, že svou třiadvacetiletou krásnou dceru podpoří v čemkoliv, v čem se rozhodne realizovat.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články