Zoufalost přiměla „králíčky“ k úvahám o sebevraždě: Sodomie, zneužívání a nekončící orgie. Takový byl život Hugha Hefnera

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Hugh hefner
Zdroj: Profimedia

Hugh Hefner byl zakladatelem časopisu Playboy. Později otevřel desítky klubů Playboye a stal se zastáncem svobody sexuality a svobody slova. Zároveň však zdrogoval a zmanipuloval desítky mladých žen, aby se účastnily sexuálních orgií.

Vznik časopisu Playboy

Hefnerovi bylo pouhých 27 let, když uvedl na trh první vydání časopisu Playboy. Bylo to v roce 1953. Na obálce prvního čísla byla Marylin Monroe a prodalo se více než 50 000 kopií, jak uvádí server dailymail.co.uk.

Playboy prodával v 70. letech 20. století sedm milionů kopií měsíčně, a to pomohlo Hefnerovi vytvořit impérium, které trvalo mnoho let. Byly otevřeny desítky klubů, kam členové vstupovali pomocí klíče.

Nic ho nemohlo uspokojit

Podle Hefnerovy bývalé přítelkyně Sondry Theoderové požadoval skupinový sex pět nocí v týdnu. Avšak ani to ho nedokázalo uspokojit. Chtěl víc a víc.

Ženy byly do sídel a klubů přiváděny upravené a v přesvědčení, že budou součástí jeho velké šťastné rodiny. Kdo by neznal krásné modelky v zajíčkových oblecích. Měly se také vydávat za bojovnice za sexuální svobodu. Poté však zažily šok.

Sex, drogy a manipulace

Pánské kluby Playboye se staly dějištěm pro užívání drog, sexuální zneužívání, a dokonce sodomii. Nejdříve byly ženy vyšetřeny na nemoci nebo infekce, než mohly mít sex s hosty.

Dle deníku blesk.cz byly desítky žen zdrogovány tzv. roztahovačem nohou a zmanipulovány, aby se účastnily ponižujících orgií. Bylo s nimi zacházeno jako s kusem masa. Drogy byly široce dostupné. Dokonce si závislost vytvořil i jeden z Hefnerových pudlíků.

Hefner také pořádal týdenní Pig Nichts. Během nich přivedl asi tucet ošklivých prostitutek, aby měly sex s přáteli. Pět nocí v týdnu probíhal skupinový sex, který zlomil i ty nejzatvrzelejší odpůrkyně.

Nic nebylo zakázáno

VIP členové nočních klubů Playboye si mohli dělat, co se jim zachtělo. Uctívaný host Don Cornelius údajně držel dva králičky Playboye jako rukojmí a podle dokumentů také jednoho z nich znásilnil.

Pornohvězda ze 70. let Lina Lovelace řekla v jednom rozhovoru, že byla přinucena provádět orální sex na německém ovčákovi. Přitom ji Hefner a jeho přátelé sledovali. Modelka Holly Madison, která s Hefnerem randila osm let, uvádí, že odmítal používat ochranu při sexu.

Rivalita uvnitř rodiny

Hefner poštval své přítelkyně proti sobě. Nenáviděly se. Plastické operace pro ně byly kompulzivní, aby se spolu snažily udržet krok. Tento životní styl Playboy králíčků přiváděl modelky k úvahám o sebevraždě.

Na každého něco měl

Všechny se však bály odejít. Hefner měl v záloze hromady pomstychtivého porna, které mohl kdykoli vynést na povrch. Vládl strach, že porušení loajality bude mít následky. Všude v místnostech i na zahradách měl skryté kamery a mikrofony.

Život krále

Podle komorníka si Hefner žil ve svých sídlech jako král. Ani nechtěl znát jména svých zaměstnanců. V čele jeho postele byly uloženy spony na bradavky, řemínky, biče a dilda.

Zemřel v roce 2017 ve věku 91 let. Byl o něm natočen i dokument, který je kritickým přehodnocením ikonického vydavatele a zakladatele Playboye. Dle idnes.cz je v jeho poslední vůli uvedeno, že pokud dědici – manželka a děti – budou užívat drogy a alkohol, mohou se s jeho penězi a majetkem rozloučit.

Zdroj: dailymail.co.uk, idnes.cz, blesk.cz
Autor: Silvie Grulichová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články