Duše člověka a další podivné věci, které lze koupit přes internet

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Lebka
Lebka

Rozvoj internetu nabízí lidem mnoho možností, nakupování nevyjímaje. V dnešní době je možné kromě tradičních věcí typu oblečení, knih či kosmetiky na internetu pořídit řadu dalších věcí, některé pak opravdu podivné.

Skutečná lidská lebka

V oblíbeném britském seriálu Sherlock má titulní hrdina na krbové římse lidskou lebku. Jestli byste ho rádi napodobili a našli pro svůj domov neobvyklou dekoraci (či osobitý stojánek na tužky), můžete si zakoupit skutečnou lebku.

Strašidelná gumová kachnička

Gumové kachničky většinou mají své místo v koupelnách. Co ale takhle strašidelné gumové kachničky? Na internetu je možné zakoupit kachničku, která má údajně schopnost posednout děti. Podrobný návod, jak na to, k ní nicméně neobdržíte.

Detektor létajících talířů

Jestli věříte, že poblíž vašeho domova pravidelně prolétávají létající talíře, a chcete je být schopní detekovat, tento detektor vám k tomu prý dopomůže. A to již za cenu „pouhých“ osmdesát sedm dolarů!

Vlčí moč

Zdroj: Albert ryba / CC BY-SA 4.0

Možná se divíte tomu, proč by někdo chtěl kupovat vlčí moč. Inu, tato zázračná tekutina údajně pomáhá v boji proti nevítaným zvířecím vetřelcům, neboť je svým pachem přesvědčí, že se poblíž pohybuje nebezpečný predátor a zvířata by se tedy měla vašemu domovu vyhnout.

Imaginární kamarád

V minulosti byl zaznamenán minimálně jeden případ ženy, která prodala svého imaginárního kamaráda, a to za téměř tři tisíce dolarů. Jestli tedy máte nedostatek přátel, tato možnost by vás mohla zaujmout.

Slavné hvězdy

Slavné lidi si pochopitelně nemůžete zakoupit v pravém slova smyslu. Můžete si ovšem zaplatit za jejich čas. Cena za objednání celebrity se zpravidla pohybuje mezi 25 000 až 350 000 dolary.

Výbava na zombie apokalypsu

Jestli nás zombie filmy něco naučily, tak je to skutečnost, že je dobré být připraven na nejhorší. Stejným způsobem uvažují jedinci, kteří si mohou na internetu zakoupit výbavu na zombie apokalypsu.

Duše člověka

A konečně tu máme (po imaginárním příteli) další nehmotný kousek. Je jím lidská duše, kterou si můžete zakoupit do svého vlastnictví. A to i v případě, že její majitel doposud žije.

Autor: Vendula Kreplová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články