Dcera Oldřicha Kaisera zdědila vzhled po neméně slavné matce. Ukážeme vám, jak vypadá

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
oldrich kaiser
Zdroj: MACHAN,HYKL,KUNDRAT,PATEK / CNC / Profimedia

Uznávaný český herec a komik Oldřich Kaiser loni oslavil už pětašedesáté narozeniny. Rodák ze severočeského Liberce vystudoval konzervatoř v Brně a později divadelní akademii v Praze.

V sedmdesátých letech získal angažmá v Divadle na Vinohradech a s kolegou Jiřím Lábusem vytvořili komické duo, které bavilo diváky nejen v divadle, ale také prostřednictvím televizních obrazovek.

Velká divadelní láska

Svůj talent Oldřich předváděl i v různých filmových rolích.

Pamatovat si ho můžeme například z komedie Setkání v červenci, válečného snímku Tmavomodrý svět, Menzelova filmu Obsluhoval jsem anglického krále nebo z komedie Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh.

V roce 1980 svůj život spojil s českou herečkou Naďou Konvalinkovou. Potkali se v divadle a okamžitě se do sebe zamilovali.
Přezdívalo se jim dokonce Romeo a Julie.

Několikrát se rozešli, protože Naďa tak trochu tušila, že Oldřich není tím pravým pro rodinný život, ale nakonec je to stejně přitáhlo zase dohromady.

karolina kaiserova

Zdroj: Profimedia

Zkusili to spolu i jako rodina

Mladému a krásnému páru se v roce 1983 narodila dcera Karolína. Naďa chtěla své dceři dát mnohem lepší rodinné zázemí, než měla ona.

Její rodiče se totiž dost často hádali a po jednom z konfliktů skončila na chvíli v dětském domově. Nakonec vyrůstala a babičkou.

Dcera Karolína se povedla

V manželství s Oldřichem, který občas propadal alkoholu, vydržela věčně pozitivní česká herečka dlouhých pětadvacet let. Rozvedli se v roce 2005.

Z dcery Karolíny vyrostla půvabná dáma, velice podobná své mamince, která zdědila talent po obou rodičích a dnes se ve svých sedmatřiceti letech živí také jako herečka.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články