Kriminálka Miami: Z váženého detektiva Horatia je nyní omšelý stařík. Vyhaslá hvězda má svého kostlivce ve skříni

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
horatio cane kriminalka miami
horatio cane kriminalka miami

Charismatický zrzek Horatio Caine, který i přes úmorná miamská vedra vypadá v kvádru vždy skvěle. To je Davidova nejslavnější role, které předcházela dlouhá anabáze, jež skončila fiaskem. Jak dnes představitel Horatia vypadá?

Syn Itala a Irky vyrůstal ve státě New York jako katolík a prožil naprosto normální dětství. V malém zapadlém kině si ho jako uvaděče všiml lovec talentů a navedl ho k herecké kariéře.

Vytrvalost mu nechyběla, ani vyhazov ze seriálu ho od herectví neodradil

V roce 1976 se pokoušel prosadit v seriálu Archie, ale jeho výkon tvůrce nepřesvědčil, a tak byl vyhozen. Pár let si musel počkat, ale úspěch se přece jen dostavil. V seriálu Hill Street Blues už o jeho kvalitách nikdo nepochyboval.

Následovaly vedlejší role ve filmech Rambo, Dvojčata nebo Hudson Hawk. V devadesátých letech už zářil v hlavních rolích  ve filmech Polibek smrti a Jade, za kterou získal Zlatý Glóbus. Jako policajt se objevil v seriálu Policie New York.

Pak s herectvím sekl a pár let se utápěl v problémech a alkoholu.

Zdroj: Profimedia

Ve filmu Životní zkouška se po boku Meg Ryan a Russella Crowea vrátil na stříbrné plátno.

Pak přišel největší úspěch v podobě charismatického detektiva Horatia Cainea v seriálu Kriminálka Miami. Spolu s dalšími neméně atraktivními kolegy vyšetřoval zločiny v subtropickém prostředí jižní Floridy.

Tři manželství a tři děti

V soukromí byl také činný. Celkem třikrát se oženil. V pořadí se čtvrtou partnerkou, kterou si ale nevzal, zplodil další dvě děti, ale ani tento vztah nevydržel.

Na Floridě se usadil ještě dříve, než začal natáčet Kriminálku Miami. Je spolumajitelem řetězce obchodů se značkovým oblečením a bytovým designem.

Věk i psychické problémy se podepsaly na jeho vzhledu a charismatického Horatia už byste v něm rozpoznávali marně.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články