Nejen láska k hudbě, ale i ke zvířatům. Zpěváka Eda Sheerana doprovázel na koncertních šňůrách tento roztomilý rošťák

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Ed Sheeran
Zdroj: Profimedia

Devětadvacetiletý slavný britský zpěvák je dobrák od kosti. Byl totiž vychován v katolické rodině a od čtyř let zpíval v kostelním sboru. Možná právě víra a její zásady v něm probudily nejen lásku k hudbě, ale také ke zvířatům.

Soudě podle jeho stylu muziky by leckdo očekával, že Eda nejspíše potká někde v parku s labradorem, ale není tomu tak. Zpěvák s irskými kořeny je totiž milovníkem koček.

Zachránil život něžnému zvířátku

Kocourka Grahama, který byl jeho velkým miláčkem, dokonce zachránil před smrtí, když byl ještě koťátko. Nelíbilo se mu totiž, že měl být roztomilý kocourek uspán a raději si ho osvojil.

Okamžitě se z něj stal zpěvákův miláček. Kocourek Graham byl navíc Edovi velmi podobný.

Doprovázel jej na koncertních šňůrách po světě, vystupoval v jeho klipech a omotal si kolem prstu i celý Edův tým.

Když náhodou nebylo možné, aby kocour cestoval s Edem, staral se o něj jeho manažer s manželkou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ed Sheeran (@teddysphotos)

Kočičí harém zasáhla tragédie

Jelikož Ed má pro kočičky opravdu slabost, brzy ke Grahamovi přibyla další dvě roztomilá chlupatá stvoření Calippo a Dorito.

Od roku 2018 se s Edovými domácími mazlíčky mohli pravidelně setkávat i jeho fanoušci, protože jim založil instagramový účet.

Loni však se zármutkem skrze sociální sítě oznámil, že jeho milovaný kocourek bohužel zemřel. Byla to nešťastná náhoda, protože ho srazilo auto.

Tato ztráta nezasáhla jen jeho, ale také manželku zpěvákova manažera Liberty, která i na svůj instagramový účet zveřejnila srdcervoucí kondolenci.

Další dvě kočičky však stále dělají radost Edovi i fanouškům jejich instagramového účtu, kterých je už více než tři sta tisíc, za což by se nemusel stydět i kdejaký český zpěvák.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články