Fotografie dokazují, že Jared Leto je milovníkem všech zvířat. Živým dárkem obdaroval i moderátora, který to neustál

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
jared leto
jared leto

Smířit se se smrtí svých mazlíčků je i pro hollywoodské hvězdy velmi náročné. Jednou z nich je i herec a zpěvák Jared Leto, který musel nechat uspat svého milovaného psa.

Jared Leto je úspěšný americký zpěvák a herec. Fanoušci jej znají hlavně díky působení v kapele 30 Seconds to Mars a jeho filmovým rolím ve snímcích Klub rváčů, Sebevražedný oddíl, Americké psycho či Zavraždění Johna Lennona.

Svého mazlíčka obrečel

Herec je také známý svými šokujícími módními kreacemi, dost často se stylizuje do podoby Ježíše. Umírněný je ohledně zvířat. Tam žádné překvapivé momenty nehrozí. Jared je v tomto konzervativní a doma má jen psy.

Svého huskyho Skye velmi miloval, ale když zjistil, že pes je vážně nemocný, rozhodl se jeho trápení neprodlužovat. V listopadu roku 2012 napsal na Twitter, že Skye nechal uspat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený JARED LETO (@jaredleto)

Podle jeho slov to byl nejlepší pes, kterého kdy měl, a navždy jej bude milovat. Pes byl důležitou součástí hercovy rodiny, protože o něm na Twitter napsal i Jaredův bratr a spoluhráč z kapely Shannon.

Milovník psů se nezapře

Jared Leto je velkým milovníkem zvířat a vlastně je mu jedno, zda je to jeho, nebo cizí mazlíček. Na této fotce, která se stala hitem internetu, sice objímá strom, ale fanoušci si všimli velkého chlupatého sympaťáka, který postával za zpěvákem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený JARED LETO (@jaredleto)

A bylo mu upřímně jedno, zda se stane hitem internetu, nebo ne.

Svou lásku k čtyřnohým přátelům Leto dokázal i v roce 2016, když propagoval film Sebevražedný oddíl.

V show Jimmyho Kimmela dostal na pomazlení dvě štěňátka retrívra, kteří jsou u lidí velmi oblíbení pro svou přátelskou a milou povahu.

S žádným zvířetem nemá problém

Herec ale zbožňuje veškerá zvířata a nemá odpor k žádnému tvoru.

To předvedl, když moderátorovi v té samé show donesl malou krabičku. Když ji Jimmy otevřel, zjistil, že mu herec přinesl netradiční dárek. Malého hada. Moc nadšený však nebyl.

V současné době Leto žádného mazlíčka doma nemá, což je s podivem, když vidíme, jak moc zvířata miluje. Snad to brzy napraví a nějakého psího kamaráda si pořídí třeba z útulku.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články