Komerční sděleníZe života

Petra (33): Přítel mi pořídil vibrační kalhotky. To, co se mi v nejlepším přihodilo, by vám také zkazilo den

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena zamyslena
Zdroj: Shutterstock

Bylo to něco úžasného a vzrušujícího. Když ale posunul nastavení na nejvyšší úroveň, netušila jsem, jak moc mě to zaskočí. Všechno vzrušení najednou pominulo, když jsem se přestala ovládat.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Experimenty jsou moje záliba

„Jsem dost otevřený člověk a ráda zkouším nové věci. Jak v životě, tak i v intimní oblasti. S přítelem si v tomto maximálně rozumíme. Ještě aby ne. Myslím si, že to je jeden ze základních pilířů vztahu,“ svěřila se.

Petra se svým přítelem Honzou už nějakou dobu přemýšleli, jak přinést novou svěžest do jejich partnerského života.

„Zkoušeli jsme už ledacos. Různá místa v přírodě i trochu na veřejnosti, oblečky, pouta, ale chtěla jsem už vyzkoušet něco nového.“

Byl to dárek k narozeninám

Petra se asi měsíc před svými narozeninami zmínila před Honzou o tom, že na internetu zahlédla vibrační kalhotky, které se dají ovládat bezdrátově.

„Tehdy mě vůbec nenapadlo, že si to bude pamatovat, natož že mi je skutečně k narozeninám koupí. Tušila jsem ale nějakou kulišárnu, když mi dal balíček tajně, aby ten dárek neviděly děti,“ uvedla.

Honza jistě tušil, že jeho přítelkyně dárek přijme s nadšením a tetelil se blahem při pohledu na její vzrušený výraz, když dárek rozbalila.

Chtěla jsem to vyzkoušet co nejdříve

„Ještě ten večer jsem si kalhotky vyzkoušela. Pasovaly mi náramně. Honza ale zatím odmítnul je zapnout a otestovat všechny funkce.“ Domluvili se, že nejlepší bude vyzkoušet novou hračku na veřejnosti.

„Musela jsem to vydržet, ovladač měl jen on, a navíc to ve mně budilo ještě větší vzrušení. Ten pocit, že si musím počkat,“ sdělila.

Úplně mě to ochromilo, přestala jsem se ovládat

Konečně nastal Petřin vytoužený den D. Objednali stůl v drahé restauraci, kde se rozhodli povečeřet, aniž by kdokoliv jiný tušil, co se zrovna odehrává.

„Ze začátku to bylo jen takové šimrání, skoro nic jsem necítila. Petr si postupem času začal s ovládáním víc a víc hrát, až mě to totálně rozpálilo. Nemohla jsem to vydržet a začala se lehce kroutit v opojení a smyslném vzrušení u stolu. Měla jsem pocit, že si toho někdo snad všimne. Byla jsem úplně rudá.“

Petra se rozhodla raději na chvíli zmizet na toaletu. „Když jsem ale procházela kolem vitríny, Petr přidal vibrace na úplné maximum. To neměl dělat.

V tu chvíli jsem vykřikla, máchla rukou a celou vitrínu shodila na zem i s hodně drahými víny. Hodně drahými. Můj přítel by o tom mohl také vyprávět, protože ten účet ho stál majlant.“ Chtěli byste vyzkoušet to, co páreček Petra a Petr? Co takové černé krajkové kalhotky nebo raději červené? Anebo vibrační stimulátor na prst nebo stimulátor do kalhotek? Určitě si vyberete.

Autor: René Podhrázský


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články