Komerční sděleníZe života

Dárkové sady pro muže ocení pod stromečkem pánové všech generací

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Darek pro muze
Zdroj: Shutterstock

Dnes neplatí pravidlo, že se chtějí parádit jenom ženy. I muži se chtějí líbit a moc rádi se o sebe starají. Díky pravidelné péči si zajistí mladistvý vzhled. Nehledě na to, že pěstěné vousy, lesklé vlasy a správně vybraný parfém přitahují pozornost něžného pohlaví. Dárkové sady pro muže jsou tedy správnou volbou.

Muži o sebe pečovali od pradávna. Pokožku si mazali tukem z ulovených zvířat, dokonce si malovali tváře, aby zahnali zlé duchy. V dobách starého Egypta upřednostňovali masti z olivového oleje či včelího vosku a voněli po pižmu, skořici a myrze. Samozřejmostí byla lázeň ve vonné vodě a pravidelná úprava vlasů a vousů. Takže se toho do dnešního dne moc nezměnilo.

Sady kosmetiky jsou praktické

Většina mužů nechává nákup kosmetiky na drahé polovičce. Ale najdou se i tací, kteří se ve výběru kosmetiky vyžívají. Nic na tom není. Už dávno neplatí, že se správný chlap pozná podle toho, že je zpocený a zapáchá. Dárkové sady pro muže jsou nejen cenově výhodné. Obsahují soubor kosmetiky, která k sobě ladí. Pánové, přeci se nebudete mýt sprchovým gelem s jinou vůní, než je aroma šamponu. Pokud použijete odlišnou vodu po holení a nakonec i parfém, pak se nedivte, že budete vonět po všem možném. I zde platí pravidlo, že méně je více.

Potěší parfém i sada na holení

K nejoblíbenějším patří dárkové sady parfémů. V jednom exkluzivním balení naleznete v první řadě parfém, ale klidně i parfémované tělové mléko, sprchový gel, šampón či deodorant. Obdobné výhody má i sada na holení, která může obsahovat holicí strojek s náhradními hlavicemi, pěnu na holení a sprchový gel. Bezesporu potěší i to, že jsou komponenty hezky balené a někdy jsou vloženy do praktické kosmetické taštičky. Dárková sada pro muže nemusí obsahovat jen kosmetiku a příjemné vůně. K zajímavým patří i soubor zubní péče s komfortním kartáčkem, bělicí zubní pastou a ústní vodou.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články