Bloggerka Kelly Zolanski šokovala svět pobuřujícím videem. Její přísada do krému mluví za vše

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Krem na oblicej
Zdroj: Shutterstock

Vskutku velkou odvahu prokázala britská bloggerka, když do svého pleťového krému přidala velmi netradiční přísadu. Natočila o tom video, a to se stalo během chvilky virální. Jakou netradiční surovinu bloggerka do svého krému přimíchala?

Klíčem ke krásné pleti nemusí být jen drahé krémy se spoustou různých kyselin a jiných přísad. Americká beauty bloggerka Kelly Zolanski je toho jasným příkladem. Do svého denního krému na pleť totiž přimíchala semeno svého kamaráda.

Bláznivá přísada v krému

O své zázračné metodě, která by jí měla pomoci s udržením mladistvého vzhledu, se podělila se svými fanoušky. Jak uvádí web Dailymail.co.uk její video na sociální síti TikTok vyvolalo velký zájem, vidělo ho přes tři miliony lidí.

Dostalo se dokonce i k rodinným příslušníkům Kelly. Maminku i bratra video popisující její netradiční beauty rutinu pobavilo stejně jako mnoho dalších fanoušků.

Zázračná tělní tekutina

Ve videu Kelly dále popisuje, jak semeno míchá se svým hydratačním krémem, ale také proč to dělá. Údajně je totiž tato tělní tekutina plná antioxidantů a dalších enzymů.

Podle některých odborníků je semeno bohaté taky na proteolytické enzymy, které umí štěpit bílkoviny a teoreticky by při aplikaci na kůži mohly napomoci s odstraněním odumřelé vrstvy kůže.

Zásoby s omezenou dobou trvanlivosti

Ačkoliv by se mohlo jevit jako problém, že je bloggerka single, zásoby ejakulátu si uchovává v lednici. Tak jako jiné tělní tekutiny i semeno mimo tělo ztrácí své blahodárné účinky a jeho trvanlivost není neomezená. Nakonec ale sama přiznala, že pro nezadané může být těžké získávat pravidelně čerstvé zásoby.

@kellyzolanski #FritoLayRickRoll #YerAWizard #EveryKiss ♬ original sound – kellyzolanski

Kelly však rozhodně nebyla první ženou, která objevila účinky ejakulátu. V minulosti se k podobným praktikám přiznala také Angličanka Stella Ralfini.

Ta podle webu magazin.aktuálně.cz na tuto praktiku přišla při své cestě po Indii, kde se setkala s domorodkyní, která vypadala mnohem mladší, než ve skutečnosti byla, a jako recept na mládí uváděla právě krém s ejakulátem.

O tom, zda je sperma opravdu takovým afrodiziakem pro pleť, nebo se jedná pouze o mýtus, se vědci z oblasti dermatologie přou. Důležitým aspektem je i to, jak žije muž, který své semeno poskytne, a zda netrpí nějakým onemocněním. V tom případě by bylo podle zdravotníků jeho používání dost riskantní.

Na čem se ale shodnou všichni, je to, že testování takového typu kosmetiky vyžaduje u uživatelek velkou dávku odvahy.

Autor: Karla Nováková
Zdroj: dailymail.co.uk, magazin.aktualne.cz


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články