Syn Davida z Beverly Hills 90210 balí holky na stejný účes, jako měl jeho otec zamlada. Ještě ho barevně vylepšil

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
david beverly hills e1600183682673
david beverly hills e1600183682673

Herec Brian Austin Green se nejvíce proslavil jako David ze seriálu Beverly Hills 90210, ale také jako manžel slavné herečky Megan Fox. Málokdo ví, že z předchozího vztahu má mimo jiné i syna Kassiuse Lijaha Marcil-Greena.

Soukromí Briana Austina Greena, který byl nejvíce populární v devadesátých letech díky seriálu Beverly Hills 90210 a na svou slávu už nedokázal navázat, bylo vždycky hojně rozebíráno v médiích.

V roce 1999 začal chodit se svou hereckou kolegyni Vanessu Marcil a v roce 2002 se jim narodil syn Kassia Lijah. Rodinné štěstí ale dlouho nevydrželo a pár se o rok později rozešel.

Seriálový David pak štěstí našel s o třináct let mladší herečkou Megan Fox.

S tou má tři děti, poslední se jim narodilo v době, kdy to vypadalo na rozvod. Letos v květnu ale opět ohlásili rozchod.

Zatímco herečka to dala dohromady se zpěvákem Machine Gun Kellym, Brian vystřídal několik velmi extravagantních partnerek.

Odstřihl jej ze života?

A zatímco na první pohled herec vypadá jako dokonalý taťka od rodiny, realita je možná jiná. Jeho bývalá partnerka v roce 2018 promluvila o tom, že Green se se svým nejstarším synem neviděl už několik let.

Kassius prý v jeho domě nebyl nikdy vítán. Jeho pokoj byl v domě s novou manželkou zrušen, a dokonce mu jeho otec prodal milovanou kočku, aniž by o tom věděl.

Zdroj: Osobní archiv Kassiuse Austina-Greena

Neviděl prý ani svého mladšího bratra a Austin Green ho nezve ani na Vánoce či Díkuvzdání.

Svého otce prý viděl jen z bulvárních fotek, prý ho naprosto vystřihl ze svého života. Když ho jeho syn pozval na důležitou oslavu, on ani Fox nepřišli.

Smíření po několika letech

Pět let se Kassius se svým otcem neviděl, ale vypadá to, že nyní je už všechno v pořádku. Green ho opět začlenil do svého života, a on tak mohl poznat své nevlastní sourozence. Vypadá to, že začínající herec Kassius svému otci i přesto odpustil.

Jeho matka se poté svěřila, že se snažila jej před veřejností skrývat, aby ochránila jeho soukromí.

Dokonce přiznala, že chápe, proč stále ještě současná manželka jejího bývalého své děti před fotoaparáty chrání.

Soudní spor jako důvod

A proč slavný herec svého syna tak dlouho nevídal? Mohl za to soud, který absolvoval se svou bývalou partnerkou o jeho opatrovnictví.

Když několikaletou bitvu prohrál, rozhodl se syna ze života smazat. V době, kdy přestal svého syna vídat, bylo Kassiusovi teprve jedenáct let.

Nyní jsou však vztahy už klidnější a mladý muž se o sporech svých rodičů dozvěděl až v době, kdy dovršil plnoletost. Podle matky na to má právo.

Kassius se nyní pokouší o hereckou kariéru a svému slavnému otci začíná být velmi podobný i vzhledově. Je otázka, kam jej život zanese.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články