Devítiletá dcera Rosse z Přátel se mu dříve docela podobala. Pak se však nechala oholit na ježka

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
ross pratele
ross pratele

Zatímco Ross Geller v seriálu Přátelé stihl za deset let zplodit dva potomky, v reálném životě se David Schwimmer dočkal dcery Cleo až po čtyřicítce. Čím jeho malá dcerka dokázala šokovat svět?

Americký herec David Schwimmer se proslavil především jako Ross Geller v kultovním sitcomu přelomu tisíciletí Přátelé. Na televizní obrazovce se z něj stal otec docela brzo. Jako prvnímu ze slavné seriálové šestice se mu narodila později také dcera.

V reálu si ale na prvního potomka musel počkat.

Rodinný život až po čtyřicítce

Svou osudovou ženu potkal až v roce 2007 a stala se jí fotografka Zoe Buckmanová. Potkali se v Londýně, Zoe bylo dvacet dva let a Davidovi už jednačtyřicet.

I přes devatenáctiletý věkový rozdíl to mezi nimi zajiskřilo a o tři roky později se brali.

Zdroj: Profimedia

V květnu 2011 se jim narodila dcerka Cleo Buckman Schwimmer. Společně tvořili šťastnou rodinku až do jejích šesti let.

Nejdříve se rozhodli žít odděleně a dát vztahu prostor se nadechnout. Ani tato pauza ale nepomohla a manželství skončilo rozvodem.

Svéhlavá Cleo

Dcerku Cleo od té doby vychovávají ve střídavé péči. Dnes je ji už devět let a roste z ní sebevědomá slečna s vlastní hlavou.

Letos v létě celý svět šokovala tím, když si nechala své dlouhé tmavé vlasy oholit na ježka.

Kdo by si myslel, že šlo o dětskou recesi nebo vzdor vůči rodičům, bude překvapen tím, že hlavu Cleo vyholila její matka.

Videozáznam dokonce zveřejnila na sociálních sítích a svou dceru pochválila za to, že jde proti konvencím a zavedeným normám. Uvidíme, co z ní vyroste.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články