Krásnou dceru Jima Carreyho zdobí šibalský úsměv od ucha k uchu. Stejný má i její slavný otec

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Blby a blbejsi
Blby a blbejsi

Slavný americký komik, který zazářil jako Božský Bruce nebo ve filmu Maska má už desetiletého vnuka. Sice by to do něj nikdo neřekl, ale jeho krásná dcera začala rodinný život krátce po dvacítce a z Jima Carreyho udělala dědečka.

Jane Erin Carrey se narodila v září roku 1987, a ačkoliv byl tatínek velmi slavný, prožila si celkem normální dětství. Rodiče se bohužel rozvedli, když jí bylo osm let. Přesto z ní vyrostla krásná mladá dáma s širokým úsměvem po tatínkovi.

Mladá manželka i matka

Ve dvaadvaceti se provdala za Alexe Santanu, který byl zpěvákem v metalové skupině Blood Money.

K oltáři už šla těhotná a pár měsíců po svatbě přivedla na svět syna Jacksona, a z Jima tak udělala dědečka.

Bohužel manželství s hudebníkem se do dvou let rozpadlo, ale zůstali přáteli, kteří se snaží co nejlépe pečovat o svého syna.

Zdroj: Profimedia

Od dětství Jane hodně bavila hudba a zpěv. Chodila do pěveckých kroužků, brala hodiny navíc a ráda vystupovala na školních představeních.

Ačkoliv mohla díky svému otci prorazit i bez jakékoliv soutěže, v roce 2012 se přihlásila do pěvecké soutěže American Idol.

Je z ní úspěšná zpěvačka

V soutěži sice neuspěla, ale byl to její první krok k vysněnému zpívání. Do té doby se totiž šest let živila jako servírka.

S podporou svého otce založila kapelu The Jane Carrey Band. Dvě její písně byly použity ve filmu Návrat blbýho a blbějšího. Pomalu si tak začala budovat pěveckou kariéru.

Dnes je jí třiatřicet let, má za sebou několik úspěšných songů a s otcem má stále velmi vřelý vztah. S jejím zapálením a pracovitostí o ní ještě určitě uslyšíme.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články